Pogoda na dziś - czwartek, 1 lipca 2021 r. Rano i przed południem deszcz popada od Małopolski po Kielecczyznę. A po południu burze pojawią się od Małopolski, przez Podkarpacie, Kielecczyznę i po wschodnią Polskę. Może w tych regionach spaść grad i silnie wiać. Burze możliwe są też na Pomorzu i południowym zachodzie.

Na wschodzie, północnym wschodzie będzie najcieplej - ok. 24-26 stopni, a na zachodzie i od Małopolski po Kielecczyznę najchłodniej - ok. 20-22 stopnie.

Zachodni wiatr powieje z umiarkowaną prędkością, a ciśnienie będzie stabilne.

Pogoda na dziś - czwartek, 1 lipca 2021 r.

Pogoda będzie negatywnie wpływać na nasze samopoczucie.

W nocy z czwartku na piątek przelotne deszcze i burze pojawią się we wschodniej Polsce. Opady nie są wykluczone też w południowej części Ziemi Lubuskiej. Na wschodzie noc będzie najcieplejsza - ok. 15-17 stopni, a stosunkowo najchłodniejsza od Pomorza, przez Wielkopolskę, po Dolny Śląsk - ok. 12-13 stopni. Zachodni i północno-zachodni wiatr będzie słaby, a na wschodzie umiarkowany.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Czytaj teraz

Przydatne linki

Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem