Od dziesięciu lat wykłada na Politechnice Warszawskiej i SGH zarządzanie projektami. Tworzy też autorskie studia podyplomowe związane z zarządzaniem projektami. Jest mentorką i aktywnie uczestniczy w rozwoju organizacji kobiet w technologii, m.in. Geek Girls Carrots.

Współtwórczyni międzynarodowej inicjatywy Kaggle Days - serii konferencji dla osób zajmujących się data science. LogicAI to firma, która buduje i wdraża rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji oraz data science w biznesie. 

Absolwentka SGH, Politechniki Warszawskiej oraz SWPS. Już od studiów budowała zaangażowane społeczności ekspertów. Stworzyła pierwsze PMdays - największą w Polsce konferencję dla studentów w zakresie zarządzania projektami.

Przez wiele lat była członkinią zarządu Project Management Institute - największej społeczności kierowników projektów na świecie. Zorganizowała pierwszy Kongres PMI w Polsce, który jest największą inicjatywą w obszarze zarządzania projektami w tej części Europy i jest realizowany corocznie do dziś.

Jej misją jest stworzenie świata, w którym AI jest silnym wsparciem człowieka i pomaga mu osiągać dotychczas nieosiągalne cele. Uważa, że budowanie społeczności oraz edukacja, szczególnie w obszarze technologii, psychologii i zdrowia, jest pierwszym krokiem w tym kierunku.