W zaprojektowanych przez nią ubraniach występowały Fergie, Lady Gaga, Cocorosie, Zombie Boy. A w Polsce kostiumy u niej zamawiali Doda, Justyna Steczkowska, Natasza Urbańska, Katarzyna Figura, Behemoth i wiele innych.

Laureatka wielu nagród i wyróżnień krytyków mody i dziennikarzy: Diane Pernet, Robb Young, Lidewij Edelkoort. Międzynarodowa platforma dla projektantów NOT JUST A LABEL przyznała jej tytuł "Most wanted designers 2012". Kapelusz wykreowany przez Katarzynę Konieczkę został zauważony i wyróżniony na wyścigach konnych organizowanych w Wielkiej Brytanii z udziałem rodziny królewskiej - podczas wyścigów konnych w Ascot.

Stacja CNN zaliczyła ją w 2016 r. - jako jedyną z Polski - do 10 projektantów mody przyszłości. Z kolei Chińskie Ministerstwo Kultury zaprosiło ją do Pekinu do poprowadzenia wykładów i warsztatów dla uczniów Narodowej Akademii Sztuk Teatralnych.

Katarzyna Konieczka jest absolwentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Dyplom w pracowni Zofii de Ines na kierunku Kostiumografia i Scenografia.