Już dzisiaj wiemy że bliska przyszłość przyniesie zmiany, na które powinniśmy się przygotować. Starzejące się społeczeństwo, zmiany klimatyczne, zanik prywatności, wykorzystywanie technologii przez dyktatury - to tylko niektóre z nich.
Finał Jutronautów 2018 był wyjątkową okazją do spotkania z nieprzeciętnymi ludźmi, do porozmawiania o tym, co nas czeka w przyszłości. Ludzie, którzy na co dzień pracują w projektach wykraczających poza teraźniejszą spotykali się na czterech panelach dyskusyjnych: 'Zaprojektować przyszłość', 'Sztuka (sztucznej) inteligencji', 'Medyczna rewolucja' i 'Poskromić technologię'.
Finał Jutronautów organizowała 'Gazeta Wyborcza'. Partnerem strategicznym projektu Jutronauci był Kulczyk Investments, partnerem medialnym TOK FM.
Partnerami wydarzenia byli: THINK TANK, CENTRUM ZARZĄDZANIA I TRANSFERU TECHNOLOGII POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ (CZITT), UCZELNIA ŁAZARSKIEGO, WOLVES SUMMIT, WARSAW BUSINESS YOUTH, YOUTH BUSINESS POLAND, CREATIVE CODING, BRAIN EMBASSY i KOŹMIŃSKI BUSINESS CLUB, PocketBook, Publio.pl oraz Koneser.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Partnerzy
  • Partner strategiczny
  • Partner wspierający
`