Jeśli chcesz poznać odpowiedź na pytanie jak będzie wyglądał świat za 30 lat? Co będziemy jeść? Jak będziemy mieszkać? I jak będziemy podróżować? Przyjdź w najbliższą sobotę na warszawską Pragę na wielki finał Jutronautów. Zapraszamy!

Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania z nieprzeciętnymi ludźmi, z którymi porozmawiamy o tym, co nas czeka w przyszłości. W trakcie finału Jutronautów 2018 ogłosimy wyniki konkursu stypendialnego 'Bilet za horyzont'.

Zapraszamy 17 listopada 2018 w godz. 10-15 do Butelkowni w Centrum Praskim Koneser, który jest partnerem wydarzenia. Na wydarzenie można przyjść całymi rodzinami - dla dzieci w Strefie Jutra przygotowaliśmy warsztaty kreatywne.

Adres: plac Konesera 3, Warszawa.
Wstęp: bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie: bilety.cojestgrane24.pl/jutronaucifinal

Finał Jutronautów organizuje 'Gazeta Wyborcza'. Partnerem strategicznym projektu Jutronauci jest Kulczyk Investments. Partnerem medialnym jest Tok FM.
Partnerami wydarzenia są: THINK TANK, CENTRUM ZARZĄDZANIA I TRANSFERU TECHNOLOGII POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ (CZITT), UCZELNIA ŁAZARSKIEGO, WOLVES SUMMIT, WARSAW BUSINESS YOUTH, YOUTH BUSINESS POLAND, CREATIVE CODING, BRAIN EMBASSY i KOŹMIŃSKI BUSINESS CLUB, PocketBook, Publio.pl oraz Koneser.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
W połowie lat 60. gdy uczęszczałem do szkoły podstawowej,z zajęć plastycznych mieliśmy zadanie domowe "jak sobie wyobrażasz swoje miasto w roku 2000". Należało zrobić rysunek na brystolu formatu A0,swoją wizję miasta i otaczającej rzeczywistości za ponad 30 lat. Oczywiście,większość prac moich koleżanek i kolegów narysowała niesamowite budowle o strzelistych kształtach,latające maszyny,roboty chodzące po ulicach oraz ludzi w skafandrach kosmicznych. Ja,niestety,nie bylem w tym futurystycznym nurcie i narysowałem niemal realistycznie swój ówczesny budynek w którym mieszkaliśmy z tą różnicą że zamiast rozmokłej drogi była nawierzchnia asfaltowa.Pani od plastyki oceniła moją prace na 3 minus,tłumacząc że nie mam wizji.A ja potraktowałem ten temat realnie i co bardzo ciekawe,nawet dziś,budynek w którym kiedyś mieszkałem nie zmienił się nic ale droga jest faktycznie utwardzona asfaltem.
Podobnie myślę dziś, sięgając wyobraźnią,co będzie za 30 lat w Polsce.
już oceniałe(a)ś
3
0
Nawiązując do ostatniego wywiadu z prof. Szymonem Malinowskim, który ukazał się na waszych łamach, w 2048 roku nie będzie żadnego jutronauty, lecz tylko stosy trupów i zgliszcza cywilizacji.
już oceniałe(a)ś
3
0
Ogłoszenie
  • Partner strategiczny
`