Zapraszamy na wielki finał Jutronautów 2018

13.11.2018 19:03
Jutronauci 2018

Jeśli chcesz poznać odpowiedź na pytanie jak będzie wyglądał świat za 30 lat? Co będziemy jeść? Jak będziemy mieszkać? I jak będziemy podróżować? Przyjdź w najbliższą sobotę na warszawską Pragę na wielki finał Jutronautów. Zapraszamy!

Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania z nieprzeciętnymi ludźmi, z którymi porozmawiamy o tym, co nas czeka w przyszłości. W trakcie finału Jutronautów 2018 ogłosimy wyniki konkursu stypendialnego 'Bilet za horyzont'.

Zapraszamy 17 listopada 2018 w godz. 10-15 do Butelkowni w Centrum Praskim Koneser, który jest partnerem wydarzenia. Na wydarzenie można przyjść całymi rodzinami - dla dzieci w Strefie Jutra przygotowaliśmy warsztaty kreatywne.

Adres: plac Konesera 3, Warszawa.
Wstęp: bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie: bilety.cojestgrane24.pl/jutronaucifinal

Finał Jutronautów organizuje 'Gazeta Wyborcza'. Partnerem strategicznym projektu Jutronauci jest Kulczyk Investments. Partnerem medialnym jest Tok FM.
Partnerami wydarzenia są: THINK TANK, CENTRUM ZARZĄDZANIA I TRANSFERU TECHNOLOGII POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ (CZITT), UCZELNIA ŁAZARSKIEGO, WOLVES SUMMIT, WARSAW BUSINESS YOUTH, YOUTH BUSINESS POLAND, CREATIVE CODING, BRAIN EMBASSY i KOŹMIŃSKI BUSINESS CLUB, PocketBook, Publio.pl oraz Koneser.

Więcej na ten temat: jutronauci
Więcej na ten temat: jutronauci