Rafał Masny debiutował sześć lat temu filmikiem 'Co mówią gimbusy'. W ciągu czterech dni obejrzało go ponad 300 tys. osób. Był wtedy na pierwszym roku studiów. Dziś firma, którą założył z Robertem Pasutem i Cezarym Jóźwikiem, zatrudnia niemal 80 osób. Oprócz kanału Abstrachuje.tv, który należy do najpopularniejszych na YouTube, panowie mają m.in. kilka innych kanałów, markę odzieżową i klub w Warszawie. - Absolutnie do wszystkiego doszliśmy sami. Fakt, że to jest nasze, daje spory komfort. Naprawdę bez żadnych dużych pieniędzy i kontaktów można odnieść sukces - mówi Masny.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Czekam na czasy kiedy w PL trzeba będzie być nie tylko odważnym ale też utalentowanym, bo ten kanał i poczucie humoru tej grupy jest jak z kółka kabaretowego w technikum. żenujący.
@krakoskiArch
Nie znam ich produkcji, ale jesli masz rację że jest żenująca, to nie dziw się, ze odnosi sukcesy. Najpopularniejszym nurtem "muzycznym" jest disco-polo, a politycznym dobra zmiana.
już oceniałe(a)ś
6
0
@krakoskiArch
Nie znam , ale wierze na słowo. Im coś bardziej głupie i denne tym ma więcej widzów i odsłon - niejaki Wardęga się kłania.
już oceniałe(a)ś
2
0
No proszę jaki jutronauta!

Zgrabnie wplatamy w nazwę jutubowego kanału c h u j e i wuala, już się internautyczno nowatorski interesik kręci!

A pan Kulczyk płaci.
@nikanor
A gdzie wpis pod którym się wpisywałem?

Skasowali go za wulgarność? :-)
już oceniałe(a)ś
2
0
Gość wbił się w niszę, kilka filmików nawet w miarę, reszta tak sobie. Trochę na tym zarobił, dodatkowo wypuścili serię z ciuchami no spoko- szacunek, ale pogadać o sukcesie będzie można za 10 lat jak kanał przejdzie do historii a człowiek dalej będzie zarabiał i pomnażał kapitał
już oceniałe(a)ś
4
0
niech ten mlodzian nauczy sie mowic po polsku, bo troche mu ze skladnia i z dykcja nie wychodzi. smutne to, ze sie promuje kariery ludzi, ktorzy udowadniaja, jak to przydatnie jest rzucic studia, bo ich obejrzalo iles tam osob na jakims prywatnym, choc monumentalnym, serwerze w internecie
już oceniałe(a)ś
3
0
Etatowcy za 3200 brutto już jęczą w komentarzach. :)
już oceniałe(a)ś
3
1
No ale jednego nie można mu odmówić: ma tupet ten abstrachuj!
już oceniałe(a)ś
2
0
Buraki i polJAKI już skamlą, że ich dooopa boli
już oceniałe(a)ś
0
0
Partnerzy
  • Partner strategiczny
  • Partner wspierający
`