Jutronauci to bardzo różni ludzie, nie tylko ze względu na to, czym się zajmują. Różni ich także to, na jakim są etapie życia. Niektórzy z nich mają na swoim koncie liczne osiągnięcia, co czyni z nich idealnych mentorów, inni zaś mają za sobą pierwszy sukces i są na najlepszej ścieżce, by zmieniać świat. W Poznaniu spotkali się, by porozmawiać o tym, jak będzie wyglądała przyszłość.

Jutronauci to projekt 'Wyborczej' realizowany w tym roku przy współpracy z Kulczyk Investments. Podczas serii spotkań w różnych polskich miastach spotykają się ze sobą artyści, przedsiębiorcy i naukowcy, by opowiadać o swoich osiągnięciach, pasjach, motywacjach i wizjach przyszłości. Pierwsza część spotkania odbywa się w formule przypominającej TED. Każdy z mówców daje krótkie, dynamiczne wystąpienie. W drugiej przychodzi czas na pytania od publiczności.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Jutronauta Karol z jutronautą Włodkiem już takie jutro raz zaprojektowali, Potem jeszcze dołączył jutronauta Józek i dopiero zrobiło się wesoło.

Tak więc dziękuję, postoję.
już oceniałe(a)ś
0
0
Jest to wielki i drogi projekt, który do niczego nie wnosi niczego mądrego. Dobrze że to finansuje Kulczyk a nie skarb państwa, bo przedsięwzięcie kompletnie bez jakiegokolwiek sensu.
już oceniałe(a)ś
0
0
Gratuluję optymizmu.
Kometa
już oceniałe(a)ś
0
0
`