W przeciągu 6 lat udało nam się zostać topową marką na rynku międzynarodowym. Wiele czasu zajęło nam opracowanie precyzyjnej strategii działania, którą realizujemy skutecznie krok po kroku. Wnikliwa analiza rynku pozwoliła nam zoptymalizować proces produkcji oraz parametry i funkcjonalność oferowanych konstrukcji. Dzięki badaniom wysnuliśmy wiele wniosków, jeden z nich okazał się bardzo trafny. Produkty oferowane w tamtym czasie charakteryzowały się jednakową i przeciętną jakością. Tutaj pojawiła się szansa, dlaczego domy modułowe nie mogą być luksusowe i trwałe? Chcąc tworzyć możliwie najlepsze produkty, zatrudniamy najzdolniejszych konstruktorów w kraju. Dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze opatentowaliśmy wiele nowatorskich rozwiązań. Począwszy od podwozia, a kończąc na konstrukcji, która zapewnia elastyczność i możliwość dopasowania do specyfiki i wymogów budowlanych obowiązujących w poszczególnych krajach. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować naszym klientom produkty trwalsze i bardziej nowoczesne od tych dostępnych na rynku. Jako pierwsi na świecie zbudowaliśmy domy mobilne odporne na wilgoć oraz zmienne warunki atmosferyczne, stosując w nich innowacyjne materiały i system wentylowanych ścian. Przekłada się to na trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne, a w rezultacie żywotność całych konstrukcji.
Jesteśmy fabryką i bierzemy za to pełną odpowiedzialność. Nasze produkty sprzedajemy na całym świecie, gdzie oczekiwania, moda i preferencje użytkowników różnią się znacząco. Inne modele domów sprzedają się w Niemczech, inne w Belgii, a jeszcze inne dedykujemy do krajów skandynawskich. Tak samo odnosi się to do samej specyfikacji, którą również dostosowujemy adekwatnie do danego rynku. Rozumiejąc potrzeby wielu rynków byliśmy zobowiązaniu zaoferować tak szeroką ofertę. Firma Lark to także domy modułowe, moduły sanitarne, handlowe, czy spa.
Budownictwo modułowe jest coraz bardziej doceniane. Nie tylko znacznie skraca czas trwania budowy, zmniejsza ilość odpadów na budowie, ale jest też bardziej precyzyjne ze względu na kilkaset punktów kontroli, które można przeprowadzić w warunkach fabrycznych. Budownictwo modułowe wybierają już najlepsi deweloperzy. Ciekawostką jest 26-piętrowy hotel modułowy sieci Mariot w Nowy Jorku, który powstał w 21 tygodni.
Szacuje się, że za kilka lat wartość rynku budownictwa modułowego w Polsce przekroczy 1% wartości całego rynku budowlanego. Na pewno budownictwo modułowe może być pomocne w rozwiązywaniu problemu deficytu mieszkań. Aktualnie budujemy 2 bardzo nowoczesne hotele modułowe w Niemczech.
Lark Holiday Park to kolejne duże przedsięwzięcie, które realizujemy. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w hotelarstwie opracowaliśmy doskonały „know-how" na budowę kempingów praktycznie na całym świecie. Już teraz powstają pierwsze kempingi zarówno w Polsce jak i Grecji czy Chorwacji. Każdy z obiektów mieścić od tysiąca do nawet 4 tysięcy domów kempingowych, wraz z kompletną infrastrukturą usługowo-rozrywkową. Lokalizacje wybieramy pod kątem wysokiej atrakcyjności turystycznej. Teraz klienci będą mogli nabyć swój własny dom nie martwiąc się zakupem działki.
MG
Wszystkie komentarze