O pasji i profesjonalizmie w działaniu oraz sukcesach w pracy - również poza granicami kraju, mówi Prezes Inzon Energy - Patryk Kostelecki
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Czym zajmuje się firma Inzon Energy?

Zajmujemy się projektowaniem, montażem, modernizacją oraz serwisem instalacji elektrycznych i sygnałowych. Począwszy od obiektów morskich i przemysłowych po budowlano mieszkaniowe. Świadczymy usługi zapewniając montaż i uruchomienie aparatury rozdzielczej i elektrycznej oraz automatyki morskiej w ramach realizowanych projektów. Ważne są dla nas zaawansowane technologie. Głównym celem jest zagwarantowanie naszym klientom najwyższej jakości usług. Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w branży okrętowej. Zaufanie, jakość i dobro klienta to podstawy działania zespołu.

Czy pojawiają się Państwo na rynkach zagranicznych?

Nasze usługi wykonujemy w całej Europie oraz poza nią. Głównymi odbiorcami są kraje zachodnie. Dążymy do tego, aby zwiększać liczbę obsługiwanych rynków budując markę przedsiębiorstwa jako firmę międzynarodową. Ważna jest właściwa komunikacja z utrzymaniem kontaktów z zagranicznymi dostawcami, przedstawicielami czy organami państwowymi. Rynek zagraniczny daje bardzo dużo szans na rozwój a my zamierzamy z tego skorzystać.

Do kogo skierowana jest oferta Inzon Energy?

Ofertę kierujemy do prężnie działających przedsiębiorstw, oraz do małych firm, inwestorów prywatnych i organizacji sektora publicznego. Zleceniodawcy, którzy są zainteresowani współpracą z nami, przychodząc do naszej firmy mogą liczyć na wysoką jakość obsługi.

Kto u Państwa może rozpocząć pracę, oraz jakie są wymagania?

Każdy jest mile widziany. Rekrutacja trwa, a obecnie zatrudniamy ponad 100 osób. Największe zapotrzebowanie mamy na elektryków, dekarzy glazurników, stolarzy, murarzy, monterów płyt g-k i wiele innych. Naszą mocną stroną jest kompetentny, dynamiczny i świetnie zgrany zespół. Osoby, które rozmawiają w języku angielskim czy niemieckim to duży atut. Jednak znajomość języka nie jest absolutnie wymagana. Nie chcemy nikogo wykluczać ani zniechęcać tych, którzy mówią tylko po polsku. Wystarczy się z nami skontaktować, a odpowiemy na każde pytanie.

Aby aplikować do naszej firmy należy wypełnić formularz na naszej stronie www.inzongroup.com

Rozmawiała Sylwia Giersztyn

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem