Wyzwania dnia codziennego często przez ich natłok zaczynają nas przerastać. Bardzo ważne jest aby dobrze odczytywać sygnały płynące z naszego ciała. Odpowiedzi na to jak sprawić, by żyło się lepiej ma Pani Weronika Ławniczak - właścicielka Instytutu Zdrowia i Urody Holispace.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Czym dokładnie zajmuje się Holispace?

Holispace to holistyczny Instytut Zdrowia i Urody. Łączymy różnego rodzaju terapie dla zdrowia i urody. Zajmujemy się przywracaniem naturalnych zdolności organizmu do samoregeneracji oraz szeroko rozumianą edukacją, promocją zdrowia i zdrowego stylu życia. W SAY-SPA skupiamy się na relaksacji, która przeciwdziała np. depresji czy ogólnemu przemęczeniu. Z naszych usług można korzystać stacjonarnie jak i również w Internecie. Oferujemy sesje terapeutyczne kondycjonujące organizm poprzez odpowiednią dietę i fizykoterapię, ziołolecznictwo, integrację strukturalno-powięziową czy technikę Bowena. W rozwoju samoświadomości włączam autorską metodę Self Immersion Method (SIM).

Do kogo skierowana jest oferta instytutu?

Nasze usługi skierowane są do osób indywidualnych oraz do firm. Holispace to holistyczne połączenie akademickiej wiedzy medycznej i terapii dla zdrowia i urody. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, układamy spersonalizowane terapie i zabiegi w zależności od potrzeb klientów. Jeśli chodzi o biznes to naszym celem jest przede wszystkim przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu. Pomagamy pracodawcom stać się docenianym partnerem biznesowym, który zapewnia zrównoważone warunki pracy, poprzez wdrażanie w organizacji programów well-being. Za sprawą pracy zdalnej w ostatnich latach zatarła się granica równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Wdrażane przez nas programy mają za zadanie wzmocnić wizerunek firmy oraz jej konkurencyjność. Moimi indywidualnymi klientami są przedsiębiorcy, liderzy, managerowie i właściciele firm, którym zależy na wzroście zaangażowania pracowników oraz obniżeniu kosztów rekrutacji, aby wzmocnić wizje i misje firmy.

Czy może powiedzieć Pani coś więcej na temat propozycji firmy?

W ofercie instytutu znajdziemy fizjoterapię, fizykoterapię, masaże lecznicze i relaksacyjne, porady psychologów, dietetyków, fizjoterapeutów. Wykonujemy analizę stanu zdrowia oraz kosmetologię estetyczną. Organizujemy warsztaty rozwojowe i sesje uwalniające stres, techniki oddechowe, Mindfulness. W naszej ofercie znajdują się również najwyższej jakości produkty dla odporności organizmu oraz pielęgnacji skóry.

Rozmawiała Julia Czechowicz

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.