Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Last Robots działają razem od ponad 14 lat, a osobno jeszcze dłużej.

Last Robots

Można ich usłyszeć w całej Polsce, nie tylko w najlepszych klubach, ale także na znanych festiwalach. Duet wielokrotnie występował na głównej scenie festiwalu Audioriver, Open'erze, SnowFest czy Live Festival w Krakowie. Na tym ostatnim byli odpowiedzialni za support przed grupą The Prodigy, rozgrzewając 40-tysięczną publiczność przed koncertem zespołu.

 

Swoje sety grają również poza granicami kraju. W roku 2012 udali się w trasę po Japonii, a w roku 2019 na festiwalu Metronome w Pradze. 

Muzyka, którą serwują, to charakterystyczna i energetyczna mieszanka muzyki house. Last Robots nie tylko miksują muzykę, ale przede wszystkim produkują własne nagrania. Są autorami remiksów m.in. dla Giorgio Morodera & SIA, Hurts, Sorry Boys, Kamp!, Jolie Cherie, Noviki.

Na koncie mają też kilka doskonale przyjętych editów i bootlegów - dużą popularnością cieszy się nowa wersja „Diamentowej kuli" Lombardu oraz "Piosenki młodych wioślarzy" Kultu. 

20 sierpnia będą na RE: Rzeszów Festival 2022.

RE: Rzeszów Festival 2022

RE: Rzeszów Festival 20222 zaplanowany jest w dniach 20-21 sierpnia na terenie Bulwarów nad Wisłokiem w Rzeszowie.

Wejściówki można nabyć poprzez: ** Ebilet oraz ** Empikbilety. Dzieci do lat 5 wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie, dzieciom od 6. do 12. roku życia przysługują bilety ulgowe.

Organizatorzy: Agora SA, Wyborcza.pl

Partner główny: Miasto Rzeszów

Partner: Estrada Rzeszowska

Partner merytoryczny: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Sponsor: Perła Browary Lubelskie

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.