Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Kamp! od początku tworzą producenci: Michał Słodowy, Radek Krzyżanowski oraz Tomek Szpaderski, który również śpiewa.

Kamp!

Zadebiutowali w 2009 roku EP "Thales One". Z kolei singiel "Cairo" stał się komercyjnym przełomem, który doprowadził do debiutanckiego albumu Kamp!, wydanego przez ich własny label Brennnessel. Dream-popowe melodie doskonale zgrane na płycie z house'owymi utworami zagwarantowały sprzedaż przekraczającą 10 tys. sztuk oraz wielkie zainteresowanie ze strony klubów i festiwali, od Szanghaju, przez London i Pragę, po Los Angeles.

Ostatni album pt. "Dare" ukazał się w 2018 r. nakładem wydawnictwa Agora, z entuzjazmem przyjęła go prasa i cieszył się ogromną popularnością w serwisach streamingowych.

"Nowy" Kamp!

Zespół ma na koncie remiksy i współpracę m.in. z takimi artystami jak Brodka, Dawid Podsiadło czy Baranovski. Mają za sobą trasy m.in. po USA i Wielkiej Brytanii oraz występy na tak ważnych imprezach jak SXSW w Stanach Zjednoczonych oraz The Great Escape w Wielkiej Brytanii.

RE: Rzeszów Festival 2022

RE: Rzeszów Festival 20222 zaplanowany jest w dniach 20-21 sierpnia na terenie Bulwarów nad Wisłokiem w Rzeszowie.

Wejściówki można nabyć poprzez: ** Ebilet oraz ** Empikbilety. Dzieci do lat 5 wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie, dzieciom od 6. do 12. roku życia przysługują bilety ulgowe.

Organizatorzy: Agora SA, Wyborcza.pl

Partner główny: Miasto Rzeszów

Partner: Estrada Rzeszowska

Partner merytoryczny: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Sponsor: Perła Browary Lubelskie

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.