Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

An On Bast, czyli Anna Suda, to producentka oraz performerka z Wrocławia.

An On Bast

Koncertuje, grając na instrumentach elektronicznych muzykę w dużej mierze improwizowaną na żywo, w odsłonie klubowo-tanecznej, eksperymentalnej lub ambientowej.

Początek jej kariery datowany jest na rok 2006, kiedy publikuje swój pierwszy album i zostaje wybrana spośród tysięcy kandydatów do udziału w Red Bull Music Academy w Melbourne.

 

Swoimi koncertami zachwyciła publiczność wielu klubów i festiwali na świecie, między innymi Sonar (Barcelona), Strom (Kopenhaga) czy Dada (Pekin). Ma na koncie wiele epek oraz dziewięć albumów solowych. Jej muzyka jest wydawana przez wytwórnie w Niemczech, Belgii czy Wielkiej Brytanii. Zajmuje ją również szeroko pojęte udźwiękawianie, tworzy muzykę do filmów i spektakli tanecznych. Prowadzi też autorskie warsztaty i pokazy z produkcji muzyki elektronicznej w środowisku syntezatorów modularnych, ale także innych instrumentów muzyki elektronicznej.

RE: Rzeszów Festival 2022

RE: Rzeszów Festival 2022 zaplanowany jest w dniach 20-21 sierpnia na terenie Bulwarów nad Wisłokiem w Rzeszowie.

Wejściówki można nabyć poprzez: ** Ebilet oraz ** Empikbilety. Dzieci do lat 5 wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie, dzieciom od 6. do 12. roku życia przysługują bilety ulgowe.

Organizatorzy: Agora SA, Wyborcza.pl

Partner główny: Miasto Rzeszów

Partner: Estrada Rzeszowska

Partner merytoryczny: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Sponsor: Perła Browary Lubelskie

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.