HREI

W sobotę, 17 września, godz. 10-17, ul. Tuwima 95 odbędą się dni otwarte inwestycji. 

ul. Kilińskiego 210

Biuro sprzedaży: + 48 727 721 721, email: sprzedaz@apartamentykilinskiego.pl, www.apartamentykilinskiego.pl

Apartamenty KilińskiegoApartamenty Kilińskiego materiały prasowe

– Szukając miejsca na naszą inwestycję, zależało nam, by łączyła ona wygody życia w centrum wysokorozwiniętego miasta, a zarazem była blisko natury, z której w każdej chwili można czerpać garściami. Pod adresem Łódź Kilińskiego 210 jest to możliwe – mówią w biurze sprzedaży HREI. W ramach inwestycji powstaną dwa budynki, gdzie przewidziano 216 lokali mieszkalnych. W budynkach powstanie parking na 227 samochodów (216 w hali garażowej oraz 11 miejsc postojowych naziemnych. W budynkach będą cichobieżne windy. – Proponujemy wygodne i komfortowe lokale, gdzie jakość wykonania idzie w parze z dbałością o detale. Proponujemy mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe – od kameralnego studia o powierzchni 28 m kw. po przestronne 101-metrowe apartamenty z antresolą – dodają w biurze sprzedaży. Balkony i tarasy na piętrach oraz ogródki przy mieszkaniach na parterach będą znakomitym uzupełnieniem codziennej przestrzeni. Na terenie powstanie miejsce zabaw dla najmłodszych.

ul. Tuwima 95

Biuro sprzedaży: tel.: + 48 727 721 721, email: sprzedaz@tuwimasky.pl, www.tuwimasky.pl

Tuwima SKYTuwima SKY materiały prasowe

W centralnej części Łodzi, przy ul. Tuwima 95, wybudowany zostanie niezwykły wieżowiec. Składać będzie się z pięciu, 15-kondygnacyjnych wież połączonych przęsłami (właściwie to są 13-kondygnacyjne wieże połączone 2-piętrowym garażem, co łącznie daje 15 kondygnacji), w których powstaną parkingi. Zaparkuje tutaj aż 876 samochodów. Dla pierwszego etapu zaplanowano 294 miejsca parkingowe. Na dachu każdego z parkingów zaprojektowane zostaną ogrody tematyczne. – Sprawią, że obcowanie z naturą będzie na wyciągnięcie ręki. W ramach pierwszego etapu, inwestycja zakłada budowę 294 mieszkań o powierzchni od 25 do 115 m kw. Na najwyższych kondygnacjach 40 metrów nad ziemią przewidziano dwupoziomowe apartamenty z dużymi przeszkleniami i cudownym widokiem na panoramę Łodzi. Przyszli lokatorzy do dyspozycji będą mieli komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe. Dla przedsiębiorców przewidziano 5 lokali usługowych – mówią w HREI.

ul. Senatorska 29

Biuro sprzedaży: +48 727 721 721, email: sprzedaz@apartamentysenatorska.pl, www.apartamentysenatorska.pl

Osiedle SenatorskaOsiedle Senatorska materiały prasowe

– Ruszyliśmy z oddaniem do odbioru „Apartamentów Senatorska", w których mamy do zaoferowania 197 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o zróżnicowanych metrażach od 25 do 70 m kw. oraz 8 lokali usługowych – mówią w HREI.

Apartamenty zlokalizowane w samym centrum Łodzi przy ulicy Senatorskiej 29. – Są doskonałą propozycją dla tych, którzy z jednej strony cenią sobie prywatność, a z drugiej – chcą czerpać korzyści wynikające z życia w ścisłym centrum miasta. Projekt łączy formy nowoczesnej architektury ze sztuką współczesną. To propozycja unikalnego konceptu na polskim rynku nieruchomości – starannie wyselekcjonowanego projektu mieszkaniowego – zachwala deweloper.

Wszystkie mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony, natomiast dla tych znajdujących się na parterze, zaplanowano prywatne ogródki. W kondygnacji podziemnej przewidziano miejsca postojowe dla samochodów osobowych, zadbano też o przestrzeń dla parkingu rowerowego. Na potrzeby przyszłych lokatorów dodatkowo w ofercie dostępnych jest 37 komórek lokatorskich. W każdym budynku znajdą się również windy cichobieżne.

ul. Tuwima 97

Biuro sprzedaży: +48 727 721 721, email: sprzedaz@tuwimagardens.pl, www.tuwimagardens.pl

Tuwima GardensTuwima Gardens materiały prasowe

Kompleks nowoczesnych i harmonijnych budynków powstanie w sąsiedztwie Parku 3 Maja oraz Parku Baden-Powella oraz Monopolis, Muzeum Pałacu Herbsta oraz Księżego Młyna. – Inwestycja przy ul. Tuwima 97 będzie znakomitym uzupełnieniem innowacyjnego i prestiżowego projektu – „Nowe Centrum Łodzi", który sukcesywnie realizowany jest od kilku lat w mieście, a który w przyszłości stanie się jego nową wizytówką – zauważają w HREI. Powstanie tutaj wysublimowane i kameralne osiedle, które będzie połączeniem nowoczesnej architektury ze sztuką współczesną. Budowa podzielona zostanie na kilka etapów. Pierwszy etap zakłada realizację 165 mieszkań. Lokatorzy do dyspozycji będą mieli przestronne i świetnie doświetlone mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 29 do 75 m kw. i różnych konfiguracjach od jednego do czterech pokoi. Przestrzeń każdego lokalu zostanie powiększona o balkon, a w przypadku parteru o zgrabny, prywatny ogródek. Przewidziano 166 stanowisk na podziemnym parkingu.

ul. Łozowa 48

Biuro sprzedaży: +48 727 721 721, email: sprzedaz@apartamentylozowa.pl, www.apartamentylozowa.pl

Apartamenty ŁozowaApartamenty Łozowa materiały prasowe

W dzielnicy Radogoszcz-Wschód powstanie nowoczesne osiedle z 417 mieszkaniami

– Znajdziemy tutaj przestronne lokale, w których każdy detal dopracowany zostanie z największą starannością. Przyszłym mieszkańcom proponujemy lokale o powierzchni od 28 do 66 m kw. 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe. Przestrzeń lokatorska zostanie powiększona o balkony lub tarasy. Poszczególne piętra połączy cichobieżna winda - mówią w biurze sprzedaży. W Apartamentach Łozowa przewidziano parking na blisko 433 miejsca postojowe (garaże podziemne i na zewnątrz). Budynki zostaną wzniesione w technologii tradycyjnej. Nowoczesny charakter osiedla podkreśli niska zabudowa oraz elewacja w jasnych i stonowanych odcieniach bieli z antracytowymi wstawkami. Na terenie będzie plac zabaw.

Osiedle zbudowane zostanie w zielonej okolicy. Las Okręglik oraz Rezerwat Przyrody Las Łagiewnicki to znakomite miejsca na długie spacery. W odległości nieco ponad dwóch kilometrów znajduje się basen oraz centrum sportu. Okolica jest znakomicie skomunikowana z centrum.

Maxbud Noveo

Trio Park

ul. Kilara 11, Łódź

Biuro sprzedaży: Franciszkańska 131 B

– Mieszkania znajdą się w budynkach wielorodzinnych. Będzie ich trzy. Łącznie powstanie w nich 55 mieszkań. Będą dostępne w standardzie deweloperskim. Mają powierzchnie od 33 do 77 m kw. – informują w biurze sprzedaży. Teren osiedla będzie ogrodzony, z placem zabaw. W budynkach będą cichobieżne windy.

Cena metra kwadratowego mieszkania brutto wynosi od 7800 do 8700 zł. Balkony i tarasy są w cenie lokalu. Miejsca parkingowe są w garażach w parterze za kwotę 50 000 zł. Są także dostępne miejsca postojowe zewnętrzne w cenie 25 000 zł. Osiedle zostanie oddane w II kwartale 2023 r.

OPG

ART MODERN

ul. Wróblewskiego 6/8

Biuro sprzedaży: artmodern@artmodern.pl, nr telefonu: 42 25 000 25

ART MODERNART MODERN materiały prasowe

– Aktualnie w sprzedaży mamy dwa budynki – budynek H (106 mieszkań) oraz budynek MODERN LOFT (12 loftów), budynki znajdują się na osiedlu, na którym zrealizowane zostały już II etapy inwestycji. Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim – informują w biurze sprzedaży.

Teren jest ogrodzony, na osiedlu znajduje się monitoring, jest również przygotowane miejsce dla ochrony, plac zabaw oraz wewnętrzny park z zachowanym starodrzewem kasztanowców. Budynki posiadają windy (budynek H – ma dwie, po jednej dla każdej klatki, natomiast budynek B ma jedną windę). Ceny mieszkań zaczynają się od 8400 zł/m kw. Za miejsce w garażu trzeba zapłacić 40 000 zł, a za miejsce naziemne 26 000 zł. Odbiory mieszkań oraz przeniesienie własności nastąpią do II kwartału 2024 r.

– Atuty naszego osiedla to bardzo dobra lokalizacja i szybki dojazd do centrum miasta, do ulicy Piotrkowskiej zaledwie 400 m. Staraliśmy się zachować kameralne i spokojne wnętrza. Jest także prywatny park wewnątrz osiedla z zachowanym starodrzewem kasztanowców – dodają w biurze sprzedaży

Supernova Development

Zespół budynków Perła Piotrkowska

Biuro sprzedaży: : +48 577 729 100, +48 887 400 700, ul. Sienkiewicza 171.

Perła PiotrkowskaPerła Piotrkowska materiały prasowe

– To inwestycja dla wymagających mieszkańców ceniących nie tylko bliskość centrum miasta i dobrą komunikację ale również architekturę, zieleń licznych parków i prestiż lokalizacji. W pierwszym etapie inwestycji realizowany będzie budynek A, a w kolejnych etapach budynki B i C. Zależy nam na budowaniu idei wspólnoty, więzi społecznych oraz tworzeniu i umacnianiu relacji sąsiedzkich. Sprzyjają temu wspólne przestrzenie. Miejsca przeznaczone dla mieszkańców to między innymi: aleja łącząca ul. Piotrkowską i ul. Sienkiewicza, wewnętrzne dziedzińce pełne zieleni z miejscami do relaksu i placem zabaw - mówią w biurze sprzedaży.

Inwestycja Perła Piotrkowska znajduje się na osiedlu Katedralna/Śródmieście, ul. Piotrkowska 252/256. Projekt realizowany jest przez spółkę celową Perła Sp. z o.o. Piotrkowska Sp.k. wchodzącą w skład grupy inwestycyjnej Supernova Development. Biuro sprzedaży: ul. Sienkiewicza 171, Łódź.

– Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na luty 2023 roku terminem oddania do użytkowania. Projekt I etapu składa się z 166 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Aktualnie w inwestycji Perła Piotrkowska w sprzedaży jest 55 nowych mieszkań o powierzchni od 29 do 87 metrów kwadratowych – dodaje deweloper. Mieszkania są dostępne w standardzie deweloperskim lub z wykończeniem pod klucz za dodatkową opłatą.

Osiedle będzie strzeżone, z kontrolą dostępu, a teren zamknięty. Udogodnienia to: winda, paczkomat, rowerownie i warsztat rowerowy, ładowarki elektryczne miejsca garażowe tylko w hali garażowej na poziomie -1, teren wewnętrzny o ograniczonym ruchu samochodowym.

Ceny mieszkań od 8800 do 11 500 zł/m kw. – Na pożegnanie lata jest dostępnych dziesięć mieszkań w cenie od 8185 / za m kw. Balkony, tarasy i loggie są w cenie mieszkań. Miejsce parkingowe w hali garażowej podziemnej – 65 000 zł. Ostateczny termin przenoszenia własności 30.06.2023

WAN

Osiedle na Zdrowiu

ul. Biegunowa

Biuro sprzedaży: 42 244 00 19, filia Łódź, ulica Biegunowa

Osiedle BiegunowaOsiedle Biegunowa materiały prasowe

Na osiedlu w budynkach wielorodzinnych będzie łącznie 139 lokali. Lokale będą miały powierzchnie od 52 do 72 m kw. Wokół jest zielony teren, osiedle jest zamknięte z placami zabaw. Cena od 7200 do 7300 zł/m kw. Wykończony balkon w cenie. Miejsce parkingowe na terenie osiedla w cenie 20 000 zł. Oddanie inwestycji grudzień 2022. Osiedle jest położone blisko parku Zdrowie, aquaparku Fala i zoo.