Joanna Chyłka wraca do gry w 4. sezonie serialu „Chyłka – Inwigilacja”, dostępnym na platformie Player.pl. Do założenia adwokackiej togi zmusi ją szantaż Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał). Chyłka, doskonale kreowana przez Magdalenę Cielecką, podniesie się z upadku i stawi czoła wyzwaniu, na które dotąd nie była gotowa. Prawniczka będzie bronić własnego ojca podejrzanego o morderstwo. To trudna decyzja, bo demony przeszłości nie dają o sobie zapomnieć, a wspomnienia z dzieciństwa, które skonfliktowały ją z ojcem, wróciły ze zdwojoną siłą.

'Chyłka - Inwigilacja''Chyłka - Inwigilacja' fot. Agnieszka K. Jurek

Joanna Chyłka jest jednak zdeterminowana, by działać. Podobnie jak w pozostałych trzech sezonach, otoczona mężczyznami, pokaże, że doskonale potrafi dotrzymywać im kroku, a nawet więcej – wiele razy udowodni, że może być nawet o krok przed nimi, przejmując pałeczkę i dyktując warunki. Jej niezależność i pewność siebie kolejny raz będą budzić męski podziw. Nowy sezon wyjątkowego serialu Player Original wciągnie bez reszty i nie jeden raz zaskoczy fabułą.

Trudne wyzwania

W 4. sezonie powrót Joanny Chyłki będzie spektakularny. Musi wstać z kolan. Osłabiona i pozbawiona wsparcia, uwięziona w sidłach alkoholu, a do tego wyrzucona z kancelarii, niemal sięga dna. Chce uciec za granicę, ale jej plany zmienia Piotr Langer Junior. Szantażowana – nie będzie miała wyjścia. Wróci do pracy i pokaże, że nic nie straciła z pasji i ambicji, jakie miała w poprzednich sezonach. Chyłka zmierzy się nie tylko ze sprawą ojca. Ani przez moment nie będzie się zastanawiać nad przyjęciem sprawy młodego mężczyzny, zatrzymanego pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego. To medialna sprawa, trudna i wymagająca, ale mecenas upatruje w niej szansę na powrót na sam szczyt. Pracę Chyłki będą jednak utrudniać służby, które są w nią zamieszane.

'Chyłka - Inwigilacja''Chyłka - Inwigilacja' fot. Agnieszka K. Jurek

Chyłka lubi trudne sprawy. A dzięki tej – zmierzy się na sali sądowej ze słynnym prokuratorem – Paderbornem. W męskim świecie, w cieniu trudnych i skomplikowanych spraw, ponownie pokaże, że w kobietach drzemie niesamowity potencjał i są zdolne pokonać wszystkie przeszkody.

Prywatne zawirowania

Tych na swojej drodze mecenas będzie miała sporo. Nie tylko w życiu zawodowym. Czeka ją bardzo ważna zmiana w życiu osobistym. Wiadomość, którą otrzyma, zmusi ją do rezygnacji z ulubionych nawyków i przyzwyczajeń. Czy sprosta nowemu wyzwaniu?  Jak poradzi sobie ze świadomością, że być może jej życie nigdy już nie będzie takie samo? W 4 sezonie serialu nie zabraknie nagłych zwrotów akcji. Kolejna ekranizacja prozy, której autorem jest Remigiusz Mróz, pisarz, którego twórczość stanowi fenomen literacki ostatnich lat, będzie trzymać w napięciu. A mecenas Chyłka ponownie pokaże, że swoją inteligencją, uporem i ciętym dowcipem jest w stanie stawić czoła każdej sprawie. Nawet jeśli po drugiej stronie sali sądowej musi mierzyć się z uchodzącymi za niepokonanych mężczyznami.

'Chyłka - Inwigilacja''Chyłka - Inwigilacja' fot. Agnieszka K. Jurek

Chyłka to odzwierciedlenie silnych i niezależnych kobiet, które w zespołach zdominowanych przez mężczyzn, nie czują się onieśmielone. Wręcz przeciwnie. Wykazują się dużą dozą pewności siebie, pokazują swoją siłę i niezależność. Nie boją się trudnych wyzwań, a nawet więcej, chętnie po nie sięgają, by jeszcze bardziej pokazać, na co je stać. Gdy ambicje dochodzą do głosu – nie ma rzeczy niemożliwych. Kobiety odkrywają wtedy niesamowity potencjał, jaki w nich drzemie.

Najnowszy sezon serialu „Chyłka - Inwigilacja” oraz wszystkie wcześniejsze sezony można obejrzeć na platformie Player.pl.

'Chyłka - Inwigilacja''Chyłka - Inwigilacja' fot. Agnieszka K. Jurek