Gala Supermiasta to wyjątkowe wirtualne spotkanie, które wieńczy nasz plebiscyt. Będą poważne rozmowy, trochę żartów, świetna muzyka. Czekamy na Was we wtorek, 16 czerwca na Wyborcza.pl i na Facebooku "Wyborczej"!
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

We wtorek będą z nami Adam Michnik, redaktor naczelny „Gazety Wyborczej”, prezydenci polskich miast. Zaśpiewają m.in. Wojciech Mazolewski, Adam Nowak, wokalista zespołu Raz Dwa Trzy, i Warszawskie Combo Taneczne. 

Galę poprowadzi Maciej Stuhr oraz Paula Skalnicka-Kirpsza, redaktor naczelna „Wyborczej” w Poznaniu. 

Plebiscyt Supermiasta zorganizowaliśmy z okazji 30. rocznicy pierwszych w historii III RP wyborów do rad gmin. Te trzy dekady to masa nieprawdopodobnych przemian – wystarczy popatrzeć na zdjęcia z początku lat 90., by przypomnieć sobie, czego dokonaliśmy, a także by uświadomić sobie, że samorządy to coś, co nam się naprawdę udało, co działa i przynosi efekty. To samorządy – prezydenci, burmistrzowie, marszałkowie, radni – są najbliżej mieszkańców, są najbardziej czuli na ich potrzeby. To właśnie oni wiedzą, czego miasta potrzebują, by dalej się rozwijać i zmieniać. To dzięki nim nasze miasta wypiękniały, stały się wygodniejsze do życia, przyjaźniejsze, bardziej energetyczne i otwarte.

ZAPISZ SIĘ NA TRANSMISJĘ LIVE.

Supermiasta
CZYTAJ WIĘCEJ
icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Czy troll o nazwie bardo16 może już wrócić do tworzenia pasków tvpinfo ? Naprawdę nikt tu już nie bierze poważnie twoich wpisów.
już oceniałe(a)ś
4
0
W Polsce mamy tylu wspaniałych artystów, a w Wyborczej lans kilkoro z nich. Srednio raz w tygodniu i wciąż te same nazwiska. Nawet ślepy by zauważył, że tu są jakieś zależności.
już oceniałe(a)ś
0
2
Szczególnie powinien być dumny z obecności Michnika .Swój swojego eksponuje .
@bardo16
???
już oceniałe(a)ś
5
0
@bardo16
paszoł won Wania!
już oceniałe(a)ś
4
0
@bardo16
Zdziwiony? A to czemu? Nadal nie nic nie jarzę? No to współczuję. Jeśli "16" to wiek, to masz jeszcze trochę czasu.
już oceniałe(a)ś
4
0