Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Przez wiele lat odpowiadał za obsługę prawną LPP, którą wykonywał jako wspólnik zarządzający, w ramach kancelarii prawnej „Krzyżagórska Łoboda i Partnerzy”. Dodatkowo, od 2005 r. odpowiada również za dział najmu i dział inwestycji.
Jako wiceprezes zarządu od października 2015 r. jest odpowiedzialny za rozwój LPP, tj. za pozyskiwanie nowej powierzchni handlowej oraz za budowę salonów, a także za dział prawny. W okresie współpracy z LPP zrealizował wiele istotnych projektów, w tym stworzenie sieci franczyzowej, wprowadzenie spółki na giełdę, fuzję ze spółką Artman SA, zbycie marki Esotiq oraz rozwój sieci salonów własnych.

Sławomir Łoboda jest Prezesem Rady Fundacji Hospicyjnej, organizacji pożytku publicznego otaczającej opieką osoby przewlekle chore. Za działalność społeczną został odznaczony przez Prezydenta Komorowskiego brązowym krzyżem zasługi. Urodził się w 1965 r., jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Gdańskim. W 1995 r. złożył egzamin radcy prawnego.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.