Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Fresh Logistics Polska specjalizuje się w kompleksowej obsłudze logistycznej produktów świeżych wymagających kontrolowanej temperatury od +2°C do +6°C  oraz 0°C do +2°C (UltraFresh) w całym łańcuchu dostaw. Jest partnerem swoich Klientów od 2002 roku kierując  ofertę zarówno do lokalnych producentów i importerów, jak również międzynarodowych koncernów wytwarzających produkty świeże na dużą skalę. Firma świadczy usługi transportu krajowego i międzynarodowego oraz logistyki kontraktowej.

Fresh Logistics Polska zostało założone w 2002 roku i posiada obecnie sieć 8 oddziałów  mieszczących się na terytorium Polski. Centra dystrybucyjne znajdują się w: Gądkach, Gliwicach, Grodzisku Mazowieckim, Straszynie, Szczecinie, Wrocławiu, Lublinie i Łomży. Zatrudnia ponad 650 Pracowników, posiada około 42 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej z kontrolowaną temperaturą oraz  dysponuje flotą ponad 550 środków transportu o pojemności od 4 do 33 palet.

Wysoka jakość świadczonych usług oraz dynamiczny rozwój organizacji spotkał się z uznaniem. Firma otrzymała następujące wyróżnienia:

- Kod Innowacji 2018 - wyróżnienie przyznane przez organizację GS1 za projekt automatycznej awizacji dostaw do sieci Biedronka

- Lokomotywy Biznesu - nagroda przyznana przez kolegium redakcyjne Gazety Finansowej za najbardziej wyróżniające się projekty/sukcesy w swoich branżach w 2018 roku.

- Ranking TSL  - wyróżnienie przyznane przez Dziennik Gazeta Prawna w kategorii "Transport"

 Raben Cup

 

Tydzień zdrowia

 

Sadzenie drzew

 

Kierowca Roku

 
Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.