Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Rejestrować można się POD TYM LINKIEM.

Od października 2018 r. w ramach akcji „Zaprojektowane po ludzku” promowaliśmy tych, którzy projektują tak, żeby w myśleniu o designie nie zgubić człowieka - pamiętając o jego potrzebach, zachowaniach, oczekiwaniach, marzeniach.

Mówiliśmy o tych, którzy biorą pod uwagę nie tylko trendy społeczne i technologiczne, ale wykorzystują też badania zwyczajów użytkowników i w ten sposób wprowadzają innowację na poziomie wartości. Zorganizowaliśmy konkurs skierowany do firm projektujących i produkujących wszystko, co tworzy DOM: meble, sprzęty, usługi i wiele innych rzeczy, których istnienia czasem nawet nie przeczuwamy.

Podczas gali zwycięzcom konkursu wręczymy NAGRODY – będzie to specjalny znak jakości. O tym, kto je dostanie, zdecyduje specjalna dobrana kapituła złożona z wyjątkowych znawców tematu.

Zapraszamy na uroczystą galę zwieńczającą pierwszą edycję akcji „Zaprojektowane po ludzku”. Odbędzie się ona 13 kwietnia, godz. 19.00-23.00, w siedzibie Agory przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie.

W programie wieczoru:

  • Panel dyskusyjny z udziałem wybitnych ekspertów z dziedziny designu i projektowania.
    Jak projektować po ludzku? Czy projektując odpowiadać na potrzeby użytkownika czy je kreować? 
  • Prowadzenie - Mariusz Kania
  • Zaproszeni goście:
    prof. Czesława Frejlich, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie
    dr Magda Kochanowska, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
    prof. Grzegorz Niwiński, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
  • Gość specjalny Piotr Voelkel, współzałożyciel School of Form, wierny idei, że najlepsze projekty powstają na styku Human Touch i Hi Tech
  • Ogłoszenie zwycięzców konkursu.
  • Koncert BOVSKA

Partner: Amica
Organizator: Agora
Partner merytoryczny: School of Form

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.