Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu
Przedmioty, które wnoszą do naszego życia tylko nadmiar, bardziej puszą się niż odpowiadają naszym potrzebom, sprawiają, że się gubimy

- powiedział Tomek Rygalik, znany i ceniony projektant. Dlatego w ramach akcji „Zaprojektowane po ludzku” chcemy promować i nagradzać tych, którzy projektują pamiętając o ludzkich potrzebach . Czyli na podstawie wiedzy o człowieku, jego potrzebach, zachowaniach, oczekiwaniach, marzeniach. Którzy nie tylko biorą pod uwagę trendy społeczne i technologiczne ale też wykorzystują badania zwyczajów użytkowników. W ten sposób wprowadzają innowację na poziomie wartości.

Dlatego Agora wspólnie z firmą Amica ogłasza konkurs: ZAPROJEKTOWANE PO LUDZKU.

Chcemy wyróżnić tych, którzy projektują tak, żeby w myśleniu o designie nie zgubić człowieka. Chcemy też upowszechniać wiedzę o tym, że tak projektować można i warto. Oraz jak to robić. Skupiamy się na tych, którzy projektują dla DOMU i czekamy na zgłoszenia wszelkich produktów i rozwiązań zaprojektowanych funkcjonalnie, użytecznie, trwale i dobrze.

Konkurs kierujemy do firm projektujących i produkujących wszystko, co tworzy DOM. Meble, sprzęty, usługi i wiele innych rzeczy, których istnienia czasem nawet nie przeczuwamy.

NAGRODĄ będzie specjalny znak jakości. O tym, kto ją dostanie, zdecyduje specjalna dobrana kapituła, złożona z wyjątkowych znawców tematu. Szczegóły dotyczące konkursu, regulaminu i zasad są na stronie internetowej. Zgłoszenia przyjmujemy od 13 października 2018 r. do 28 lutego 2019 r. Wyniki ogłosimy w marcu 2019 roku.

---> Zapoznaj się z regulaminem konkursu

----> Zgłoś produkt

----> Zgłoś usługę

----> Masz wątpliwości? Napisz do nas: zaprojektowanepoludzku@agora.pl

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.