Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

O czym można przeczytać w magazynie?

Ci, którzy z niejednej góry zjechali, dzielą się swoimi wrażeniami z tyrolskich nartostrad. Tym, którzy jeszcze się nie zdecydowali, gdzie chcą szusować tej zimy, wybór ułatwi lista najmodniejszych kierunków narciarskich. Może Pireneje w Hiszpanii albo Kaukaz w Gruzji? A może bliżej, do Szwajcarii - mały kraj, ogromna różnorodność. Wystarczy spojrzeć na załączoną mapkę.

Jest więcej propozycji.

Fizjoterapeuci udzielają porad, jak się przygotować kondycyjnie do sezonu, żeby jeździć od rana do wieczora.

Prawdziwi mistrzowie nart i snowboardu wprowadzają w tajniki jazdy poza trasami i próbują odpowiedzieć na pytanie, dlaczego dziesiątki tysięcy ludzi akceptują takie ryzyko.

W magazynie jest także mowa o gadżetach, które warto zabrać w góry, żeby szusowanie było jeszcze przyjemniejsze i bezpieczniejsze oraz o tym, jak dobrać sprzęt narciarski. Jest też poradnik dla rodziców, którzy po raz pierwszy zabiorą w góry dzieci.

Piszemy również o tym, jak musiały się zmienić górskie kurorty, także w Polsce, żeby dostosować ofertę do oczekiwań nowej generacji narciarzy.

TU ZNAJDZIESZ:

Specjalny serwis Na narty, na bieżąco aktualizowany

Magazyn "Na Narty" dostępny w punktach sprzedaży od 14 listopada do 12 lutego w cenie 11,99 zł (w tym 8% VAT).

"Na Narty" kupisz również na kulturalnysklep.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.