Płynne, ciche przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,7 sekundy i jeden z największych zasięgów w segmencie elektryków. Do tego wiele innowacyjnych i połączonych ze sobą technologii, które współpracując, zapewniają niezwykłe wrażenia z jazdy. Poznaj wszystkie wersje Mustanga Mach-E, nowego oblicza legendy, debiutującej na rynku aut elektrycznych.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Ford Mustang - ikona motoryzacji teraz jako elektryczny SUV

Mustang to ikona motoryzacji. Jego historia trwa nieprzerwanie od 57 lat. Zadebiutował na targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku dokładnie 17 kwietnia 1964 roku. Po roku od premiery Ford sprzedał 420 tys. aut z logo galopującego konia, a w ciągu półwiecza nabywców znalazło ponad 9 mln Mustangów. Ford odniósł sukces nie tylko celnie dobierając grupę docelową, ale i oferując przyciągającą spojrzenia stylistykę i niesamowite osiągi w atrakcyjnej cenie.

Pierwszy Mustang wyposażony był w 2,8-litrowy silnik V6 o mocy 105 KM i 3-stopniową skrzynię biegów. Doczekał się aż 11 odmian silnikowych. Największe emocje budziła wersja Shelby GT500 z 355-konnym silnikiem big-block. Teraz czas na zupełnie nową odsłonę legendy – Mustang powraca jako elektryczny SUV i robi ogromne wrażenie zarówno stylistyką, jak i osiągami oraz zastosowanymi najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Ford Mustang Mach-E to zupełnie nowy, w pełni elektryczny SUV, z duszą legendarnego Forda Mustanga, inspirowany jego stylistyką. Dostępny w czterech wersjach, pozwala dopasować najbardziej odpowiednie emocje.

Mustang Mach-E w wersji RWD - tylny napęd i najdłuższy zasięg

Wersja podstawowa to Ford Mustang Mach-E RWD z napędem na tylną oś. Na jego pokładzie znajdować się może standardowa bateria (75 kWh) lub o zwiększonym zasięgu (98 kWh). W przypadku standardowej baterii auto osiąga moc 269 KM i zasięg do 440 km. Do setki rozpędza się w 6,1 sekundy. Zwiększona pojemność baterii, to zwiększone osiągi. Mustang elektryczny oferuje wówczas moc 294 KM i najdłuższy zasięg ze wszystkich dostępnych modeli Mach-E – aż 610 km! Maksymalny moment obrotowy wersji RWD to 430 Nm, niezależnie od pojemności baterii.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

W standardowym wyposażeniu elektryczny Mustang tej wersji posiada: skórzaną tapicerkę, podgrzewane i elektrycznie regulowane fotele w 8 kierunkach z funkcją pamięci, bezkluczykową obsługę dzięki aplikacji FordPass, najnowsze systemy bezpieczeństwa, światła Full LED i 18-calowe felgi. Najtańsza wersja Mustanga Mach-E RWD kosztuje 216 120 zł. Dzięki programowi rządowemu „Mój Elektryk" jego cena, po uwzględnieniu maksymalnej dopłaty w kwocie 27 tys. zł, wyniesie tylko 189 120 zł.

Elektryczny Mustang Mach-E z napędem AWD na wszystkie koła - poznaj najważniejsze cechy

Mustang Mach-E AWD w przeciwieństwie do RWD oferuje napęd na wszystkie koła. Dostępny jest, podobnie jak RWD, ze standardową baterią (75 kWh) lub o zwiększonym zasięgu (98 kWh). Pojemność baterii zwiększa zasięg samochodu elektrycznego z 400 do 540 km, zwiększa też jego moc: z 269 KM do aż 351 KM.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Dzięki stałemu, dwusilnikowemu napędowi na wszystkie koła AWD, moc jest dostarczana bezpośrednio na przednią i tylną oś zapewniając ekscytujące i unikalne wrażenia z jazdy samochodem elektrycznym. Mustang elektryczny w tej wersji oferuje doskonały moment obrotowy do 580 Nm. W standardzie ma 19-calowe felgi, projekcyjne światła LED, kamerę parkowania z tyłu, oświetlenie wnętrza z możliwością wybrania koloru, elektrycznie składane lusterka, przednie fotele z elektryczną regulacją w 8 kierunkach. Cena Mustanga Mach-E AWD ze standardowym zasięgiem to 249 560 zł.

Ford Mustang Mach-E GT - niebywałe przyspieszenie i potężny moment obrotowy

Największe sportowe emocje oferuje Ford Mustang Mach-e GT. Dwusilnikowy układ napędowy na wszystkie koła o mocy 487 KM przenosi do 860 Nm maksymalnego momentu obrotowego niezależnie na przednią i tylną oś, co zapewnia doskonałe prowadzenie i przyspieszenie w 3,7 sekundy do 100 km/h. Oznacza to, że Mustang Mach-E GT jest najszybciej przyspieszającym samochodem seryjnym, jaki Ford kiedykolwiek oferował w Europie.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Elektryczny Mustang w tej wersji gwarantuje zasięg do 490 km. Można naładować go od 10 do 80 proc. w około 45 minut, a w ciągu 10 minut zasięg może wzrosnąć o 99 kilometrów. Standardowe wyposażenie obejmuje adaptacyjne zawieszenie MagneRide®, sportowy układ hamulcowy Brembo czy opony wyposażone w 20-calowe felgi aluminiowe, opracowane specjalnie dla tego modelu.

Mach-E First Edition - limitowana wersja legendarnego samochodu

Mustang Mach-E dostępny jest również w limitowanej wersji First Edition. Auto elektryczne w tej wersji wyposażone jest w baterię o pojemności 98 kWh, co pozwala na przemierzenie 540 km. Oferuje moc 351 KM i maksymalny moment obrotowy do 580 Nm. Do 100 km/h rozpędza się w 5,1 sekundy. Elektryczny Mustang First Edition wyposażony jest w 19-calowe felgi, panoramiczny dach, 10-głośnikowy system audio renomowanej firmy B&O, zaawansowane technologie wspomagające kierowcę oraz specjalny kolor nadwozia Grabber Blue Metallic.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Każda wersja elektrycznego Mustanga Mach-E to inne emocje i wrażenia z jazdy, ale zawsze gwarancja imponujących osiągów, największego komfortu, najlepszej stylistyki i najnowocześniejszych rozwiązań.