Zło nas otacza. Niemal codziennie docierają do nas informacje, które mrożą krew w żyłach i każą zastanawiać się nad ludzką psychiką. Prowadzi do mniejszych lub większych tragedii, miesza w dobrze poukładanym życiu, zawsze pozostawiając trwały ślad w osobach, które go doświadczają.

Zło może dojść do głosu z różnych przyczyn. Pojawia się pod wpływem negatywnych doświadczeń doznanych w dzieciństwie, wyzwalają go emocje: od zazdrości po wielką miłość. Przychodzi dużo łatwiej, kiedy nakłania nas do niego ktoś, kogo postrzegamy za autorytet… Właśnie tak powróci w drugim sezonie serialu „Szadź”.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Player.pl

Zło się potęguje

Serial „Szadź” pokazuje zło w najczystszej i najbardziej brutalnej postaci. Piotr Wolnicki, charyzmatyczny religioznawca, którego rolę kreuje Maciej Stuhr, dokonuje serii rytualnych zbrodni. Na ofiary wybiera młode kobiety o określonym typie urody. Najpierw wchodzi z nimi relacje, później bezwzględnie morduje. Seryjnego zabójcę tropi komisarz Agnieszka Polkowska, grana przez Aleksandrę Popławską. Wymagająca, zdeterminowana, inteligentna, ale mająca mroczną historię. Aby wpaść na trop mordercy, komisarz najpierw musi zmierzyć się ze swoimi wspomnieniami, wrócić do przeszłości i odkryć jej karty. Gdy udaje jej się poskładać układankę w całość, namierza zabójcę. Piotr Wolnicki rzuca się w płomienie. Ale nie ginie. W 2. sezonie serialu wraca jeszcze silniejszy.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Player.pl

Piotr upaja się dwuznaczną sławą

Piotr wymyka się wymiarowi sprawiedliwości. Wychodzi na wolność. Jedni mają go za bezkarnego zabójcę, inni za ofiarę systemu. Inteligentny, przystojny i przebiegły staje się idealnym bohaterem mediów. Upaja się swoją dwuznaczną sławą, bryluje i gra ofiarę wymiaru sprawiedliwości. W 2. sezonie to psychopata spełniony. Zło w nim potęguje. Potrzebuje zabijać, ale wie, że jest obserwowany. Będzie musiał poszukać innego sposobu, by móc dalej upajać się krzywdą innych.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Player.pl

Na jego drodze stanie Lila, w której rolę wciela się Anna Ilczuk. To postać z jego przeszłości. Łączy ich przerażająca tajemnica. Powrót Lilli po latach okaże się dla Piotra szansą na konfrontację z prawdą o sobie. Czy to Lila przyczyniła się do tego, że w Piotrze obudziło się zło? Jak to się stanie, że ich drogi po latach znów się skrzyżują i jaką rolę teraz odegra Lila w życiu Wolnickiego? „Szadź” kolejny raz wciągnie w walkę dobra ze złem. Co zwycięży? Czy Piotr obserwowany przez komisarz Agnieszkę Polkowską znajdzie furtkę, by znowu zabijać? Drugi sezon serialu „Szadź” produkcji Player Original dostarczy mrożących krew w żyłach emocji. Podwójna moralność, walka z niesprawiedliwością i złem będą trzymać w napięciu do ostatniego odcinka.

Serial „Szadź” można oglądać na Player.pl. Drugi sezon dostępny jest na platformie od 11 maja.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Player.pl

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Player.pl