Czekanie przez kilka dni na kolejny odcinek serialu, to już przeszłość. Dzisiaj, dzięki pozostawaniu w domach i rozwojowi platform internetowych, możemy oglądać odcinek za odcinkiem, pochłaniając całe serie. Bignowanie, czyli oglądanie kilku odcinków serialu jednym ciągiem, pozwala w pełni wejść do świata bohaterów i czerpać zupełnie nowe doznania. Wejdź do serialowego świata na Player.pl, a emocji nie zabraknie!

Głośne ekranizacje

Nie wiesz, od czego zacząć? Kieruj się opiniami innych! Zacznij od najchętniej oglądanego serialu w Polsce według serwisu Justwatch oraz plasującego się na pierwszym miejscu wśród najczęściej wybieranych seriali na Player.pl. Mowa oczywiście o serialu „Chyłka”. Tytułowa mecenas Joanna Chyłka, w której rolę wciela się Magdalena Cielecka, to jedna z najlepszych karnistek w kraju. Doskonale radzi sobie w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Ma jednak swoje słabości, przez które w pewnym momencie niemal sięgnie dna. Choć będzie chciała uciec, zapomnieć o problemach i niewygodnych wspomnieniach, wróci na sale sądowe jeszcze silniejsza i jeszcze bardziej zaangażowana. Serial, na podstawie prozy Remigiusza Mroza, pisarza, którego twórczość stanowi fenomen literacki ostatnich lat, wciąga bez reszty.

 

Lubisz, gdy akcja książki przenosi się na ekrany? Obejrzyj seriale „Szadź” i „Żywioły Saszy-Ogień”. Pierwszy to ekranizacja dzieła Igora Brejdygant, drugi – Katarzyny Bondy. „Szadź” to siedmioodcinkowy thriller z wątkiem kryminalnym w tle. Komisarz Agnieszka Polkowska, w której rolę wciela się Aleksandra Popławska, zmierzy się rytualnymi zbrodniami psychopatycznego seryjnego zabójcy. Co łączy sprawcę z komisarz prowadzącą śledztwo? Dlaczego wszystkie ofiary to głęboko wierzące młode dziewczyny? Sprawa pochłonie bez reszty, a godziny zlecą jak minuty. Nie mniej emocji dostarczą „Żywioły Saszy-Ogień”. W rolę głównej bohaterki, profilerki kryminalnej, wciela się Magdalena Boczarska. Powróci do Polski z emigracji i będzie musiała zmierzyć się z wyjątkowo trudną sprawą podpalania łódzkich kamienic.

 

Śledź losy „Przyjaciół”

A jeśli zamiast wciągać się w trudną grę, wolisz pośmiać się do łez, koniecznie włącz „Przyjaciół”. Kultowy serial, okrzyknięty najlepszym sitcomem wszechczasów, od 15 kwietnia będzie dostępny w pakiecie „Player+HBO”. Komedia, która zagląda w serca i umysły grupy sześciorga przyjaciół mieszkających w Nowym Jorku, bawi i wzrusza. Nigdy się nie nudzi. Można wracać do niej wielokrotnie, na każdym etapie życia. Podobnie jak do kultowych polskich produkcji. Zobacz „Usta usta” czy serial „Magda M.” Śledź losy zgranych przyjaciół albo przenieś się na sale sądowe i kibicuj Magdzie M. w rodzącym się uczuciu.

PRZYJACIELEPRZYJACIELE Player.pl

Medycyna przeplata się z prawem, trzyosobowa rodzina ginie bez wieści

Lubisz zgłębiać trudne, medyczne przypadki, a może śledzić sprawy sądowe? Koniecznie obejrzyj serial „Tajemnica zawodowa”. Życie Julii Żurawskiej (Magdalena Różczka) zmienia się w jednej chwili. Jej mąż (Cezary Pazura), wzięty i ceniony lekarz, zostaje zaatakowany przez nożownika. Chwilę wcześniej Julia dowiaduje się, że była przez niego zdradzana. Zamiast rozpaczać, Julia wróci do zawodu adwokata i stanie do walki o dobre imię męża. Zobacz przemianę Julii z żony przy mężu w walczącą o siebie i swoich klientów prawniczkę, której głód wyzwań daje niespożytą siłę i skuteczność. Pierwszy w Polsce serial, łączący wątki medyczne i prawnicze, pełen jest intryg i ludzkich dramatów. Nie będziesz się nudzić!

„Tajemnica zawodowa” pokazuje, że żyjąc obok siebie, możemy niewiele o sobie wiedzieć. Mężowi Julii udaje się prowadzić równolegle drugie życie u boku kochanki. O tym, jak wiele tajemnic mogą skrywać rodziny, przekonasz się, oglądając serial obyczajowy z wątkiem śledczym w tle „Nieobecni”. Mila Gajda przyjeżdża do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. Zastaje rozpoczęte przygotowania do świąt, ale brakuje najważniejszego – rodziców i brata. Godziny mijają, a bliscy nie wracają i nie dają znaku życia. Kobieta rozpoczyna dramatyczne poszukiwania. Jak to możliwe, że w czasach kiedy wszystko o wszystkich wiemy, ślad po kimś może się tak po prostu urwać? W tych trudnych chwilach poznaje ekscentrycznego podkomisarza z Centrum Poszukiwania Osób Zaginionych Filipa Zacharę.

TAJEMNICA ZAWODOWATAJEMNICA ZAWODOWA Player.pl

Płacz lub śmiej się do łez

O wzruszenia zadba natomiast historia Tomasza Komendy. Serial „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” wraca do jednej z najgłośniejszych spraw sądowych w Polsce. Tomasz Komenda, niesłusznie oskarżony o brutalne morderstwo w Miłoszycach, spędził  6540 dni w więzieniu, gdzie znęcano się nad nim psychicznie i fizycznie, trzy razy próbował popełnić samobójstwo. Przygotuj chusteczki, by ocierać łzy i zobacz, jak wyglądała droga do odzyskania wolności. A jeśli nie masz nastroju, by mierzyć się z tak ciężkim kalibrem, włącz „BrzydUlę”. Lekki serial obyczajowy z wątkami komediowymi. Ula będzie w charakterystyczny dla siebie sposób radzić z problemami. Marek przyspieszy bicie serc, a Violetta, przez „V” i dwa „t” sprawi, że będziesz płakać ze śmiechu! Serial wraca po 10 latach. Ula poświęca się teraz rodzinie i wychowuje dzieci, Marek mierzy się z kolejnym kryzysem w firmie, a na jego drodze pojawia się Violetta…

 Bieszczadzkie kryjówki i gra o tron

Bieszczady, przenieś się tam myślami. Włącz „Watahę” i zobacz, jakie tajemnice skrywają bieszczadzkie lasy. Prokurator Iga Dobosz, w której rolę wciela się Aleksandra Popławska, i Rebrow, którego kreuje Leszek Lichota, zadbają, by nie brakowało emocji i nagłych zwrotów akcji. A może wolisz fantasy? W świat, w którym zaciera się granica między dobrem a złem, zabiera „Gra o tron”. Siedem rodów walczy na śmierć i życie o władzę nad krainą Westeros. Nagrodzony m.in. Złotym Globem i nagrodą Emmy serial to już kultowa produkcja, którą po prostu trzeba zobaczyć. Możesz też przenieść się w przyszłość. Czarną wizję przedstawia serial „Opowieści Podręcznej”. Freda (Elisabeth Moss) zostaje zmuszona do pełnienia seksualnych usług, by przyczynić się do ponownego zaludnienia planety. W tej przerażającej rzeczywistości musi odnaleźć swoje miejsce. Łatwo nie jest. Tu każdemu zależy na przetrwaniu.

GRA O TRONGRA O TRON Player.pl

WATAHAWATAHA Player.pl

Player.pl to też bogactwo kultowych produkcji Canal+.

O gęsią skórkę przyprawi obsypany nagrodami i pozytywnymi recenzjami dreszczowiec „Belfer” z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Tajemniczy nauczyciel opuszcza stolicę i wyrusza do małego miasteczka, w którym doszło do tragicznych wydarzeń. Jeżeli Belfer będzie chciał odkryć prawdę, to musi działać na własną rękę... W napięciu trzyma też „Kruk. Szepty słychać po zmroku”. Inspektor Adam Kruk, w którego rolę wciela się Michał Żurawski, wróci w rodzinne strony, by zmierzyć się ze sprawą porwanego chłopca. Wrócą demony przeszłości, które sprawią, że Kruk będzie musiał stawić czoło wspomnieniom, o których chciał zapomnieć.

Player.pl to skarbnica seriali. Możesz oglądać nowości albo wracać do kultowych produkcji. Wzruszać się, śmiać do łez, dać się wciągnąć w kryminalne układanki. Ty decydujesz, w jaką udasz się podróż. Przygaś światło, włącz Player.pl i daj się ponieść emocjom!