Tęsknisz za kinowymi salami, dużym ekranem i filmami, które wbijają w fotel? Nie wiadomo, kiedy będzie nam dane wrócić do kin, ale to nie znaczy, że musimy żyć tęsknotą. Czas zaaranżować odpowiednio salon, zrobić popcorn, usiąść na wygodnej kanapie i włączyć Player.pl. Dostępne na platformie filmy nakarmią nasze tęsknoty, wprawią w świetny nastrój i wypełnią czas na długie godziny. Teraz bogata kolekcja filmów dostępna jest w pakiecie podstawowym Player.pl, bez dodatkowych opłat. Do wyboru jest już 50 tytułów, a ich liczba cały czas rośnie! To, co? Zaczynamy!

Bezprecedensowa premiera

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. Zacznij filmowy seans od jednej z najpopularniejszych komedii romantycznych w Polsce – „Listów do M”. Kwietniowa pogoda płata figle, więc powrót do ośnieżonych, grudniowych dni wcale nie będzie szokiem. Trzy pierwsze części „Listów do M” przyciągnęły do kin aż 9 mln widzów, a czwarta miała bezprecedensową premierę – ze względu na pandemię, zamiast na ekrany kin, trafiła na ekrany telewizorów, dzięki platformie Player.pl. W czwartej części losy bohaterów znów splotą się w przeddzień Bożego Narodzenia, a nowe postaci wywrócą ich życie do góry nogami.

„Listy do M” to doskonały tytuł na romantyczny seans we dwoje. Podobnie jak „Planeta singli”. Nauczycielka Ania, w której rolę wciela się Agnieszka Więdłocha, szuka przez internet swojej drugiej połówki. Przypadkiem trafi na showmana Tomka, którego gra Maciej Stuhr. Oboje pójdą na układ, ale szybko okaże się, że jednak łączy ich coś więcej… A jeśli chcesz dodać nieco pikanterii wspólnemu oglądaniu filmów, włącz „365 dni”. Film, jakiego w Polsce jeszcze nie było. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Porwana przez najniebezpieczniejszego mężczyznę na Sycylii Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotel, dostanie 365 dni na zakochanie się. Jak je wykorzysta?

Jutro będziemy szczęśliwi…

Jeśli nie obawiasz się wielkich wzruszeń, włącz film „Jutro będziemy szczęśliwi”. To poruszający dramat o dojrzewaniu do odpowiedzialności i odkrywaniu, jakimi wartościami naprawdę warto się kierować. Wiodący hulaszcze i swawolne życie Samuel pewnego dnia dowie się, że jest ojcem i, niepytany o zdanie, będzie musiał zająć się malutką córką. Po 8 latach budowania więzi z nią, może ją stracić… Ocierać łzy będzie też trzeba, oglądając „Żywioł”. Dojdzie do awarii na największej i najnowocześniejszej platformie wiertniczej na świecie. Kapitan Mike Williams otrzymuje informację, że służby ratunkowe nie będą w stanie przyjść załodze z pomocą ze względu na ekstremalne warunki pogodowe. Wiedząc, że w każdej chwili może dojść do zatonięcia platformy, Williams zrobi wszystko, by ocalić swoich ludzi.

BOŻE CIAŁOBOŻE CIAŁO Materiały prasowe

Z historią w tle

Wróć też do najlepszych filmów minionych lat. Tu obowiązkową pozycją jest „Vinci”. Kultowa polska komedia z doborową obsadą (m.in. Robert Więckiewicz i Borys Szyc) rozbawi i pozwoli powspominać dawne czasy. W klimat PRL-u przeniesie „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Film o kobiecie zdecydowanej i bezkompromisowej, która nie unikała ostrych słów. Za pacjentkami stawała murem, narażając swoje dobre imię, a także zdrowie. Michalina Wisłocka z determinacją walczyła o prawa kobiet do antykoncepcji i edukacji seksualnej. Napisała książkę, wywołującą niemałą rewolucję społeczną. A jeśli pasjonujesz się historią, obejrzyj film „Piłsudski”. Na polu walki nieugięty, w życiu prywatnym marszałek poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami jego życia – żoną a kochanką.

SZTUKA KOCHANIASZTUKA KOCHANIA Player.pl

Kolekcja Kino Świat na Player.pl

Domowy seans filmowy możesz planować regularnie. Hitów do oglądania nie zabraknie. Na Player.pl znajdziesz całą kolekcję filmów od Kino Świat. Wybierać możesz spośród polskich produkcji, jak „Jack Strong” z Marcinem Dorocińskim w roli głównej, filmu przedstawiającego historię największego szpiega naszych czasów – pułkownika Kuklińskiego, czy „Katyń – ostatni świadek”, produkcję odsłaniającej kulisy jednej z najbardziej poruszających historii czasów II wojny światowej. Jest też sporo światowych hitów. Warto obejrzeć film „Głowa do wycierania”. To surrealistyczny pełnometrażowy debiut reżyserski Davida Lyncha, wizjonerskiego twórcy m.in. „Miasteczka Twin Peaks”, „Blue Velvet” czy „Zagubionej autostrady”. A chcąc się trochę pośmiać, można włączyć komedie „Czego życzy sobie kobieta?” lub „Facet na miarę”.

TWIN PEAKSTWIN PEAKS Player.pl

FACET NA MIARĘFACET NA MIARĘ Player.pl

Domowy seans filmowy możesz planować regularnie. Hitów do oglądania nie zabraknie. Na Player.pl znajdziesz całą kolekcję filmów od Kino Świat. Wybierać możesz spośród polskich produkcji, jak „Jack Strong” z Marcinem Dorocińskim w roli głównej, filmu przedstawiającgo historię największego szpiega naszych czasów – pułkownika Kuklińskiego, czy „Katyń – ostatni świadek”, produkcję odsłaniającej kulisy jednej z najbardziej poruszających historii czasów II wojny światowej. Jest też sporo światowych hitów. Warto obejrzeć film „Głowa do wycierania”. To surrealistyczny pełnometrażowy debiut reżyserski Davida Lyncha, wizjonerskiego twórcy m.in. „Miasteczka Twin Peaks”, „Blue Velvet” czy „Zagubionej autostrady”. A chcąc się trochę pośmiać, można włączyć komedie „Czego życzy sobie kobieta?” lub „Facet na miarę”.

Filmy obsypane nagrodami w Player.pl

Po jeszcze więcej emocji, wyjdź poza podstawowy pakiet Playera. Obowiązkową pozycją jest „Boże ciało”. Film w reżyserii Jana Komasy, nagrodzony aż 11 statuetkami na gali Orłów 2020, był także polskim kandydatem do Oscara. To historia młodego chłopaka, który udaje księdza i przy okazji za cel stawia sobie rozwiązanie zagadki tragedii, która wstrząsnęła wsią. Z polskich hitów kinowych, warto obejrzeć „Zimną wojnę” i zdobywcę siedmiu Złotych Lwów i dwóch Orłów – film „Ikar. Legenda Mietka Kosza”. To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia niewidomego mistrza fortepianu. Przyszły genialny muzyk Mietek (Dawid Ogrodnik) niedowidzi od wczesnego dzieciństwa.

Na Player.pl nie brakuje też światowych hitów. Zobacz „Parasite” –  zdobywcę aż 4 oscarowych statuetek. Zaproś przed telewizory dzieci i wspólnie śmiejcie się do łez, wchodząc do świata ulubionych bohaterów. Obejrzyjcie „Mój przyjaciel Ufik”, „My little pony” albo „Strasny dom” i czerpcie radość z bycia razem!

PARASITEPARASITE Player.pl