A wszystko jest nie tylko smaczne i zdrowe, ale dodatkowo dostarczane wprost pod Twoje drzwi. Albo do pracy. Albo tam, gdzie akurat przebywasz. Tylko to, co lubisz. Tam, gdzie chcesz. Kiedy chcesz. Brzmi jak marzenie? W świecie Nice To Fit You to codzienność.

Tak się składa, że Nice To Fit You to catering, który stawia na wolność wyboru. W praktyce oznacza to menu złożone nawet z 30 propozycji dań każdego dnia. A co więcej – każde z nich może pochodzić z innej diety. Bo ta marka z ograniczeniami pożegnała się jeszcze przed pierwszym przekręceniem klucza w drzwiach do swojej kuchni.

Materiały promocyjne PartneraMateriały promocyjne Partnera Nice To Fit You

Wybór, różnorodność, konsument

Brand serwuje różnorodność – od domowych smaków, przez kuchnię wegetariańską niskowęglowodanową czy ograniczającą gluten – aż po dietę komponowaną z myślą o smakoszach i bywalcach modnych restauracji. Jeśli więc jesteś najbardziej wybrednym Konsumentem, z pewnością i Ty znajdziesz tu coś dla siebie.

Na tle konkurencji markę wyróżnia największy wybór posiłków (który zresztą jako pierwsi wprowadzili na polski rynek, robiąc niemałe zamieszanie w branży!), ale obok tego, ekipa Nice To Fit You kładzie nacisk na każdy detal. Nie tylko smak się dla niej liczy. Wygląd dań i element zaskoczenia są tutaj w cenie. W końcu jemy wszystkimi zmysłami, a dieta nie może być nudna. Ani monotonna. Ani narzucona. A to, co brand ma w ofercie, to restauracyjne przeżycia wpisane w codzienne aktywności swoich Klientów. Masz chęć na soczystego burgera? Serce bije Ci mocniej na samą myśl o donutach z solonym karmelem? Nie krępuj się. W tej diecie to chleb powszedni.

Materiały promocyjne PartneraMateriały promocyjne Partnera Nice To Fit You

Grymaś, przebieraj, oceniaj

Dzięki aplikacji, masz możliwość podglądania dań wpisanych w menu na najbliższe dni. Oglądaj więc, przebieraj i grymaś. Wbrew temu, co mówiły mamy i babcie – tutaj możesz “wydziwiać”. A nawet oceniać – i to zupełnie subiektywnie. Bez obaw, nikt się nie obrazi. W konsekwencji do jadłospisu częściej trafią dania, które skradły Twoje kubki smakowe, a co więcej – po każdym ocenionym dniu Twoją skarbonkę zasilą środki, obniżające koszt następnej diety (o pozostałych punktach programu lojalnościowego przeczytasz tutaj). Wybranie i ocenienie posiłków w przerwie w pracy? Masz to na wyciągnięcie ręki. Wystarczą trzy kliknięcia i gotowe. Proste!

Co prawda marka nie czyta jeszcze w myślach, ale trzeba przyznać, że dobrze wie, jak wyprzedzać potrzeby i dotrzymywać kroku! Można zaufać nam na słowo, ale najlepiej zaprosić ją do stołu i przetestować możliwości na własnej skórze. To co, skusisz się?

Materiały promocyjne PartneraMateriały promocyjne Partnera Nice To Fit You