Są jeszcze wydajniejsze, jeszcze bardziej funkcjonalne i jeszcze inteligentniejsze. Huawei wprowadza na rynek nowe urządzenia z serii „Pro”. To najlepsze sprzęty w swojej klasie, przeznaczone dla najbardziej wymagających. Nie tylko zaskakują rozwiązaniami, ułatwiając codzienne funkcjonowanie, ale można je połączyć ze sobą w ramach ekosystemu Huawei, korzystając z jeszcze większych możliwości.

Komfort pracy porównywalny z laptopem

Nowe sprzęty odpowiadają na wymagania współczesnego świata. Jesteśmy coraz bardziej mobilni i wszystko wskazuje na to, że mobilność, także w życiu zawodowym, będzie na przestrzeni najbliższych kilku lat zyskiwać na popularności. Praca w różnych warunkach i miejscach nie musi wiązać się z przenoszeniem ciężkiego sprzętu. Teraz większość zadań można wykonać na tablecie. MatePad Pro, najnowszy, flagowy tablet Huawei zapewnia komfort pracy porównywalny z laptopem. Dzięki obsłudze dedykowanej klawiatury magnetycznej i rysika, wygodnie na nim pisać. Tablet wspiera także tryb PC, który zmienia jego ekran w pulpit charakterystyczny dla komputerów i laptopów. MatePad pracuje szybko i płynnie dzięki najpotężniejszemu procesorowi Huawei – Kirin 990. Dzięki niemu jest też bardzo wydajny – nawet całodzienna praca nie zostanie przerwana przez niski poziom baterii.

Materiały PartneraMateriały Partnera Huawei

Flagowy tablet Huawei nie rozczarowuje, jeśli chodzi o czerpanie rozrywki. Dzięki 16-rdzeniowemu procesorowi i 6-gigabajtowej pamięci RAM, pozwala płynnie grać nawet w gry wymagające wysokiej mocy obliczeniowej. Do tego tablet świetnie wygląda. Dzięki wąskim ramkom, ekran pokrywa aż 90 proc. przedniej obudowy tabletu. Żadne inne urządzenie w tej kategorii nie może pochwalić się takim parametrem.

Materiały PartneraMateriały Partnera Huawei

100 trybów sportowych i lepszy sen

Nie mniej zaskakujące są możliwości nowego smartwacha. Huawei Watch GT 2 Pro wyposażony jest w procesor Kirin A1, dzięki któremu może pracować nawet 2 tygodnie na jednym ładowaniu. Inteligentny zegarek wykrywa moment zdejmowania go z nadgarstka i samodzielnie przechodzi w tryb oszczędzania energii. Smartwatch oferuje ponad 200 tarcz, które można dowolnie zmieniać w zależności od nastroju czy potrzeby. Watch GT 2 Pro to jednak przede wszystkim zegarek, który pomaga zadbać o zdrowie – monitoruje tętno podczas treningu, snu, a nawet w sytuacji stresowych. Śledzi czas i fazy snu oraz diagnozuje powszechne problemy związane ze spaniem, pomagając je rozwiązać. Do tego kontroluje  poziom stresu w ciągu dnia, a nawet monitoruje poziom saturacji. Zegarek przydaje się też oczywiście podczas uprawiania sportu. Huawei Watch GT 2 Pro obsługuje rekordowe 100 trybów sportowych – 17 z nich jest wgranych, a pozostałe 85 można dodać z poziomu zegarka. Rejestruje dystans, spalane kalorie, tętno, tempo, a także zmieniający się poziom wysiłku aerobowego i anaerobowego. Do tego jest wodoodporny i potrafi robić zdjęcia. Posiada też funkcję mierzącą ciśnienie atmosferyczne.

Materiały PartneraMateriały Partnera Huawei

Słuchaj bez szumów

Zmianę naszego sposobu funkcjonowania wspierają nowe słuchawki Huawei – FreeBuds Pro. To pierwsze słuchawki na rynku z funkcją inteligentnej redukcji szumów. Zastosowana technologia identyfikuje rodzaj szumów wokół użytkownika, automatycznie dostosowuje poziom redukcji hałasu do środowiska i przełącza się na odpowiedni tryb. Po włączeniu trybu „świadomość”, słuchawki odtwarzają muzykę w najwyższej jakości przepuszczając jednocześnie głosy z otoczenia, dzięki czemu użytkownik może słuchać muzyki na przykład podczas pracy w domu i w tym samym czasie omawiać z domownikami listę zakupów albo pomysły na obiad. Słuchawki wyposażone są także w funkcję ochrony przed wiatrem, która zapewnia krystaliczny dźwięk nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Materiały PartneraMateriały Partnera Huawei

Ekosystem Huawei

Możliwości nowych sprzętów są zaskakujące, ale jeszcze większe, jeśli połączy się je w ramach ekosystemu Huawei. Jego sercem jest smartfon P40 Pro. Można z nim połączyć tablet  MatePad Pro i błyskawicznie przesyłać pliki między obydwoma urządzeniami. Można także współdzielić ekrany obu urządzeń, pisać na smartfonie za pomocą klawiatury i ekranu tabletu, a także odtwarzać muzykę zapisaną na smartfonie za pomocą głośników tabletu. Na tym nie koniec. Tablet umożliwia odbieranie połączeń i odpowiadanie na smsy. MatePad Pro może być również wykorzystywany do odblokowywania smartfona.

Ciekawe możliwości daje połączenie smartfona z zegarkiem Watch GT 2 Pro. Smartfon pozwala w zaledwie 5 minut naładować smartwatcha i umożliwić jego działanie przez kolejnych 10 godzin. Wszystko dzięki funkcji bezprzewodowego ładowania zwrotnego. Zegarek posiada także funkcje odbierania i wykonywania połączeń – lista kontaktów przenoszona jest do niego po sparowaniu go ze smartfonem. Co więcej, na tablecie lub na smartfonie można monitorować parametry zbierane przez Watch GT 2 Pro, jak kalorie, kroki, analizę snu.

Materiały PartneraMateriały Partnera Huawei

Do ekosystemu włączyć można również słuchawki FreeBuds Pro. Ich połączenie z tabletem lub smartfonem jest bardzo łatwe dzięki aplikacji AI Life. Słuchawki można połączyć z dwoma urządzeniami na raz, dzięki czemu, na przykład, można słuchać muzyki z jednego smartfona i w tym samym czasie odebrać połączenie na drugim. FreeBuds Pro można także połączyć ze smartwatchem. Dzięki temu muzyka może być odtwarzana bez konieczności zabierania ze sobą smartfona. Możliwość łączenia urządzeń w ekosystemie Huawei nie tylko zwiększa ich funkcjonalność, ale przede wszystkim wygodę użytkowania, przyspieszając i ułatwiając wykonywanie wielu czynności. 

Materiały PartneraMateriały Partnera Huawei