Już 30 listopada w ramach akcji „Matematyka się liczy!” organizujemy 6. Festiwal Matematyki.

Wydarzenie odbędzie się w siedzibie "Gazety Wyborczej" przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie, w godzinach 10-15.

Festiwal Matematyki kierujemy do dzieci do 12. roku życia oraz ich rodziców, a także nauczycieli przedszkolnych i szkolnych. W tym roku hasłem przewodnim festiwalu jest: NAUKA NAJMŁODSZYCH. 

Nauka matematyki od urodzenia? Coraz głośniej mówi się, że to klucz do sukcesu w dalszych latach rozwoju dziecka. Badania pokazują, że dzieci mają wrodzone zdolności matematyczne, dlatego warto je właściwie wspierać. Zaangażowanie rodziców w naukę matematyki maluchów nie musi być trudne – dzięki prostym ćwiczeniom można pomóc dzieciom oswoić się z królową nauk. Im wcześniej dziecko zacznie się uczyć, tym przyjemniejsze i łatwiejsze to dla niego będzie, a efekty staną się bardziej spektakularne. Nauka matematyki może być prosta jak nauka mówienia – dziecko instynktownie obserwuje zasady, które rządzą matematyką. 

6. Festiwal Matematyki6. Festiwal Matematyki .

POBIERZ BEZPŁATNE BILETY

Zapraszamy dzieci, rodziców i nauczycieli. Dla każdego przygotujemy wiele niesamowitych atrakcji w postaci stoisk tematycznych i warsztatów.

Dla dzieci: będzie to świetna nauka poprzez zabawę, eksperymenty, zagadki i łamigłówki.

Dla rodziców i nauczycieli: inspiracja do tego, jak zachęcać i pomagać najmłodszym w nauce, poznanie nowych metod w dydaktyce, trendów, innych kierunków myślenia. 

Szczegółowy program już wkrótce! Śledźcie nas na Facebooku: www.facebook.com/events/708451212979032/

Przypominamy, jak było w zeszłym roku: https://wyborcza.pl/AkcjeSpecjalne/10,160474,24243094,matematyka-to-proste-zobaczcie-jak-wygladala-5-edycja-festiwalu.html

Prosimy o rezerwację konkretnej liczby biletów – w podziale na osoby dorosłe oraz dzieci.
Zapisy na udział w warsztatach prowadzimy w dniu imprezy od godziny 9.30 w recepcji. Uwaga, liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

POBIERZ BEZPŁATNE BILETY

DO ZOBACZENIA!