Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zapisy na bezpłatny udział w spotkaniu tutaj: roweremnaszczyt.evenea.pl/ lub prosimy o zgłoszenia telefoniczne pod numerem 22 555 54 55.

embed

Ile waży twój rower? Czy czasem nie chce ci się iść na trening? Ile pączków zjadasz w tłusty czwartek? Jak dobrze kupić rower? Jaki kask jest najlepszy? Wreszcie: jak zostać mistrzem?

Te i wiele innych pytań Maja Włoszczowska regularnie słyszy od swoich kibiców, amatorów kolarstwa, a także ludzi, którzy po prostu lubią sport.  W odpowiedzi na nie, wraz ze współautorką Karoliną Oponowicz napisała książkę "Rowerem na szczyt. Trenuj z Majką". 

"Który sport jest najfajniejszy na świecie i dlaczego kolarstwo górskie?" - takie pytanie rozpoczyna książkę Mai Włoszczowskiej. 

"Najprostszy sposób, żeby się o tym przekonać - pisze  dalej sportsmenka -  to po prostu wsiąść na rower górski i pojechać do lasu. Pierwsze wypady mogą być dość męczące, zwłaszcza jeśli rzeczywiście zaczynasz przygodę z kolarstwem w górach. Ale po dwóch-trzech tygodniach regularnych treningów, gdy już wyrobisz sobie kondycję i podłapiesz trochę techniki, zaczyna się prawdziwa zabawa". No dobra, ale co to właściwie znaczy?

W książce Maja Włoszczowska zmienia się w przewodniczkę po świecie rowerów i profesjonalnego sportu. Oprowadza po nim czytelników, okraszając tę opowieść anegdotami ze swojej biografii i kariery zawodniczej. Opowiada o sprzęcie, treningach, diecie, regeneracji, zwycięstwach i porażkach, dyscyplinach rowerowych, konkurentach i przyjaciołach ze świata kolarskiego oraz wielu wielu innych sprawach, które zainteresują nie tylko kolarzy, ale też rowerzystów i wszystkich tych, którzy żyją aktywnie.

O tym wszystkim będziemy rozmawiać z Mają Włoszczowską i Karoliną Oponowicz 7 kwietnia 2018 r. w Centrum Premier Czerska 8/10 od godziny 19.

Książkę "Rowerem na szczyt. Trenuj z Majką" będzie można kupić po spotkaniu w promocyjnej cenie i otrzymać autograf autorki, a zamawiać od teraz można w Kulturalnym Sklepie. 

Partnerem spotkania i wydawcą książki jest Wydawnictwo Agora.

Zapisy na spotkanie: roweremnaszczyt.evenea.pl lub tel.: 22 555 54 55


Więcej o wydarzeniach w Centrum Premier Czerska 8/10 TUTAJ

embed
Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.