Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jesień w Centrum Premier  Czerska 8/10  w Warszawie, to trzy niezwykłe spotkania: rodzina i przyjaciele o książce "Ania"- zapisy tutaj, wokół filmu Twój Vincent zapisy tutaj oraz spotkanie z Danem Brownem bilety tutaj.

Choć oficjalna premiera książki „Ania” (wydawnictwo Agora) zaplanowana jest w księgarniach na 27 września, biografia Anny Przybylskiej już teraz wdarła się przebojem na pierwsze miejsce na internetowej liście Top 100 Empiku. W książce „Ania”, której autorami są dziennikarze „Gazety Wyborczej Trójmiasto” Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki, przedwcześnie zmarłą aktorkę wspominają m.in. mama Ani - Krystyna Przybylska, siostra Agnieszka Kubera, inni bliscy i przyjaciele, a także osoby ze świata filmu, np. Cezary Pazura, Juliusz Machulski, Bogusław Linda, Radosława Piwowarski, Paweł Wawrzecki, Katarzyna Bujakiewicz, Anna Dereszowska, Michał Żebrowski, Olaf Lubaszenko czy Andrzej Piaseczny, który przepięknie zaśpiewał podczas prapremiery książki na festiwalu filmowym w Gdyni.

Piaseczny zaśpiewa dla Ani także w Warszawie, bo już w najbliższy wtorek (26 września) w warszawskim Centrum Premier Czerska 8/10 odbędzie się kolejne spotkanie wokół pierwszej biografii Anny Przybylskiej. Gośćmi wyjątkowego wieczoru będą m.in. mama i siostra aktorki, bliscy i przyjaciele Ani (ze świata filmu, ale nie tylko) oraz autorzy książki. Spotkanie poprowadzą Ewa Wieczorek i Michał Nogaś.

Wstęp na to spotkanie (początek o godz. 19) jest bezpłatny. Trzeba się tylko zarejestrować na stronie: ania.evenea.pl. Zapisy także pod numerem telefonu: 22 555 54 55. Przed spotkaniem i po nim będzie można kupić książkę „Ania” w promocyjnej cenie i dostać autografy.

Drugie miejsce na internetowej liście najlepiej sprzedających się produktów Empiku zajmuje z kolei książka „Początek” Dana Browna, który będzie gościem Centrum Premier Czerska 8/10 24 października (początek spotkania o godz. 19). Brown to autor sześciu bestsellerów: „Kodu Leonarda da Vinci”, „Aniołów i demonów”, „Inferno”, „Zaginionego symbolu”, „Cyfrowej twierdzy” i „Zwodniczego punktu”. Pisarz przyjedzie do Polski w związku z premierą powieści „Początek”.

Spotkanie z Brownem w Centrum Premier także poprowadzą Ewa Wieczorek i Michał Nogaś. Jak się dostać na spotkanie z amerykańskim pisarzem? Sprawdźcie tutaj.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.