Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Na czas wydarzenia siedziba mediów Agory staje się teatrem na kilkaset osób ze sceną i widownią.

Zaproszenia do udziału w spotkaniach kierujemy do prenumeratorów, czytelników, użytkowników, słuchaczy i widzów mediów Agory.

Bohaterami naszych spotkań są osoby i dzieła, o których się mówi, są ważne społecznie, chcemy je pokazać szerokiemu odbiorcy.

Pierwszym wydarzeniem cyklu było spotkanie z reżyserką Agnieszką Holland i Olgą Tokarczuk i rozmowa o filmie „Pokot” w reżyserii Agnieszki Holland, do którego scenariusz współtworzyły obie zaproszone panie.

Drugie spotkanie skupiło w Centrum Premier znakomitych polskich podróżników. Gościli u nas Elżbieta Dzikowska, Martyna Wojciechowska, Marek Kamiński, Aleksander Doba oraz Mirek Wlekły, autor książki „Tu byłem. Tony Halik”, wokół której toczyła się rozmowa.

Spotkanie w Centrum Premier prowadzą Ewa Wieczorek, redaktor naczelna „Wysokich Obcasów Extra", i Michał Nogaś, dziennikarz działu Kultura „Gazety Wyborczej".

Kolejne wydarzenie w Centrum Premier Czerska 8/10 w piątek 21 kwietnia to spotkanie z kochaną przez Polki i Polaków Krystyną Jandą. Okazją do rozmowy z artystką jest premiera jej autobiografii. "Dziennik 2000-2002" ukaże się w połowie kwietnia nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.  Na to spotkanie można się zgłaszać pod adresem Krystynajanda.evenea.pl lub telefonicznie (22) 555 54 55.

Po spotkaniu będzie można kupić książkę w promocyjnej cenie i zdobyć autograf autorki!

Zapraszamy!

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.