Zdolność do zmian stała się symbolem marki i zapewniła jej pozycję numer jeden na polskim rynku. Pozycja lidera stworzyła solidne podstawy do ekspansji na rynek zagraniczne. Dlatego dzisiaj produkty Amiki są dostępne we wszystkich krajach naszego kontynentu.

'Przedmioty, które wnoszą do naszego życia tylko nadmiar, bardziej puszą się niż odpowiadają naszym potrzebom, sprawiają, że się gubimy' - powiedział Tomek Rygalik, znany i ceniony projektant. Dlatego w ramach akcji 'Zaprojektowane po ludzku' chcemy promować i nagradzać tych, którzy projektują pamiętając o ludzkich potrzebach. Czyli na podstawie wiedzy o człowieku, jego potrzebach, zachowaniach, oczekiwaniach, marzeniach. Którzy nie tylko biorą pod uwagę trendy społeczne i technologiczne ale też wykorzystują badania zwyczajów użytkowników. W ten sposób wprowadzają innowację na poziomie wartości.

Uroczysta gala - Finał projektu 'Zaprojektowane po ludzku'

Od października 2018 r. w ramach akcji 'Zaprojektowane po ludzku' promowaliśmy tych, którzy projektują tak, żeby w myśleniu o designie nie zgubić człowieka - pamiętając o jego potrzebach, zachowaniach, oczekiwaniach, marzeniach. Mówiliśmy o tych, którzy biorą pod uwagę nie tylko trendy społeczne i technologiczne ale wykorzystują też badania zwyczajów użytkowników i w ten sposób wprowadzają innowację na poziomie wartości. Zorganizowaliśmy konkurs skierowany do firm projektujących i produkujących wszystko, co tworzy DOM: meble, sprzęty, usługi i wiele innych rzeczy, których istnienia czasem nawet nie przeczuwamy. Podczas gali zwycięzcom konkursu wręczymy nagrody - będzie to specjalny znak jakości. O tym, kto ją dostanie, zdecyduje kapituła, złożona z wyjątkowych znawców tematu.

Zapraszamy na uroczystą galę, zwieńczającą pierwszą edycję akcji 'Zaprojektowane po ludzku' 13 kwietnia, godz. 19.00-23.00, siedziba Agory, Czerska 8/10 Warszawa

W programie wieczoru:
- Panel dyskusyjny z udziałem wybitnych ekspertów z dziedziny designu i projektowania
- Ogłoszenie zwycięzców konkursu, wręczenie znaków jakości
- Występ artysty
- Bankiet

Organizator: Agora Partner: Amica Partner merytoryczny: School of Form
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Dla mnie bardziej od wyglądu liczy się trałość
już oceniałe(a)ś
0
0
`