Moje zielone podróże - konkurs

Grand Train Tour Szwajcarii łączy zachwycająco poprowadzone trasy pociągów panoramicznych w jedną okrężną trasę. Nie ma określonego kierunku i czasu przejazdu. Można wsiadać i wysiadać w dowolnym momencie. Zwiedzić Zermatt, St. Moritz, kanton Ticino bądź Lavaux, wodospady na Renie czy Jezioro Czterech Kantonów. Zobaczyć niemal wszystkie największe i najpiękniejsze miasta w Szwajcarii. Chcesz odwiedzić ten alpejski kraj i przejechać się niektórymi fragmentami trasy Grand Train Tour of Switzerland? Teraz masz świetną okazję!

11 dużych jezior, 4 oficjalne języki, 5 miejsc z Listy UNESCO, 1280 km zachwycających widoków... Na trasie Grand Tour w Szwajcarii pociągi panoramiczne dojeżdżają do niesamowitych miejsc przez cały rok. I robią to ekologicznie! 90 proc. energii dla nich i 100 proc. dla kolejowych biur pochodzi z hydroelektrowni, a w 2025 r. - cała już będzie ze źródeł odnawialnych.

Zapraszamy cię na pokład. Weź udział w naszym konkursie. Wygraj wyjazd, podczas którego na żywo zobaczysz wyjątkowe szwajcarskie krajobrazy. Będziesz mógł usiąść i rozkoszować się podróżą w stylu #swisstainable!

Prześlij nam zdjęcie swojego autorstwa pokazujące miejsce, które cię zachwyciło swoim naturalnym pięknem, dziką przyrodą i krajobrazem. Dołącz krótki opis podróży do tego miejsca. Jeśli prowadzisz bloga, fotograficzny profil na Instagramie lub Facebooku - koniecznie dołóż do nich linki w swoim zgłoszeniu.

Mamy cztery nagrody dla czterech zwycięzców.

Na zgłoszenia czekamy do 10 czerwca 2021 r. Wyniki konkursu ogłosimy do 24 czerwca 2021 r.

Na nagrodę składają się:

- przelot szwajcarskimi liniami SWISS na trasie Warszawa - Zurych planowany w dniu 4 września 2021 roku;
- przelot szwajcarskimi liniami SWISS na trasie Zurych - Warszawa planowany w dniu 8 września 2021 roku;
- przejazdy po Szwajcarii, w dniach pomiędzy 4 i 8 września 2021 roku;
- 4 noclegi na trasie, w pokojach dwuosobowych;
- 3 posiłki dziennie (w tym lunch pakiety);
- program wycieczki pełen atrakcji;
- ubezpieczenie podróżne.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.