Szczęśliwe firmy - Wrocław

 • Materiały promocyjne partnera

  "Czym skorupka za młodu nasiąknie" - skąd wziąć współpracujących liderów?

  Autorzy raportu o najnowszych trendach rozwoju przywództwa z Center for Creative Leadership nie mają wątpliwości: umiejętność współpracy i samoświadomość to niezbędne narzędzia lidera XXI wieku. Skuteczność działania w nieoczywistym, zmiennym...

  06-11-2019 16:39
 • Sławek Szymański

  Sens w pracy: fanaberia czy realna potrzeba?

  Okazuje się, że wynagrodzenie i benefity same w sobie nie budują sensu pracy. Potrzebne jest jeszcze coś więcej. Sens pracy jest ważny zwłaszcza dla młodszych pokoleń.

  06-11-2019 12:57
 • Sławek Szymański

  Cyfryzacja i automatyzacja pracy: dają oddech czy obciążają?

  Przyglądamy się, jak cyfryzacja i automatyzacja wpływają na pracę w branży IT oraz na praktykę zarządzania, a nawet rekrutację pracowników. Co zmieniają, jak pomagają, czego możemy się spodziewać w przyszłości?

  06-11-2019 12:47
 • Sławek Szymański

  Debatowali o szczęściu w pracy

  To coś więcej niż tylko amerykański uśmiech. Czego oczekujemy od pracodawców? Jak i dlaczego firmy dbają o pracowników? O tym rozmawiali uczestnicy konferencji "Szczęśliwe Firmy" we Wrocławiu.

  06-11-2019 12:20
 • Materiał promocyjny partnera

  Radość w DNA organizacji

  Od wielu lat w AmRest prowadzimy badania opinii pracowników, dzięki którym definiujemy nasze silne strony jako pracodawcy oraz obszary, które warto rozwijać, aby być jeszcze lepszym miejscem pracy.

  16-10-2019 11:25
 • Michał Frąk

  Firmy chcą być społecznie odpowiedzialne

  Aby robić biznes w sposób odpowiedzialny, wcale nie potrzeba wielkich pieniędzy. To wręcz działa odwrotnie - spojrzenie na firmę z innej perspektywy może spowodować, że zyski się zwiększą.

  26-03-2019 06:03
 • Rozmawiał Paweł Rutkiewicz

  Czy sztuczna inteligencja pozbawi ludzi pracy w korporacjach

  - Tam, gdzie mamy do czynienia z dużą ilością danych, a praca polega na wykonywaniu powtarzalnych czynności, można znaleźć sposób na zastąpienie człowieka jakąś formą sztucznej inteligencji - uważa dr Florian Mueller, partner w Bain & Company i...

  02-01-2019 06:02