Szczęśliwe firmy - Gdańsk

 • Sławek Szymański

  Jak znaleźć szczęście w cyfrowej pracy

  Przyszłość rynku pracy to dziś jeden z najbardziej intrygujących tematów. Ale zmiany związane z cyfryzacją, automatyzacją oraz AI widzimy już teraz. Jednak ten tekst napisał człowiek.

  12-09-2019 09:45
 • Sławek Szymański

  Co się dzieje w elastycznym biurze

  Idea Actvity Based Workplace ma jeszcze urok nowości, ale zgodne z nią rozwiązania wprowadza już większość firm. Co powoduje, że organizacje z coraz większym zainteresowaniem spoglądają na koncepcję elastycznego biura?

  12-09-2019 09:45
 • Tomasz Czoik

  Odpowiedni " purpose" kluczem do szczęścia w firmie

  Żeby dotrzeć do pracowników, właściciele firm muszą ująć ich dziś już czymś więcej niż tylko wysokością wynagrodzenia i pozapłacowymi benefitami. Dlatego też tak ważnym aspektem ich działalności powinien odpowiednio dobrany "purpose".

  12-09-2019 09:44
 • Tomasz Czoik

  Klucz do szczęścia w firmie. Autentyczne i zdrowe przywództwo

  - Idealny szef to osoba, która swoją wizją i charyzmą potrafi porwać pracowników i z sumy jednostek zrobić zespół, ale ma także umiejętność zainterweniowania w sytuacji kryzysowej i egzekwowania realizacji zadań - mówi prof. Jacek Santorski.

  11-09-2019 16:25
 • Red

  Czy zadowolony pracownik oznacza również szczęśliwą firmę? [RELACJA Z DEBATY]

  Co decyduje o tym, że czujemy się szczęśliwi w pracy? M.in. na te tematy rozmawialiśmy podczas pierwszej debaty o "szczęśliwych firmach" zorganizowanej przez "Gazetę Wyborczą" 13 czerwca w Gdańsku.

  14-06-2019 14:45
 • Tomasz Czoik

  Rusza cykl "Szczęśliwe firmy". Przyjrzymy się najlepszym na rynku

  Czy zadowolony pracownik oznacza również szczęśliwą firmę? Co decyduje o tym, że czujemy się szczęśliwi w pracy? M.in. na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas pierwszej debaty o "szczęśliwych firmach" zorganizowanej przez "Gazetę Wyborczą"...

  10-06-2019 10:20
 • Tomasz Czoik

  Szczęśliwe firmy. Ludzie zadowoleni z pracy żyją dwa lata dłużej

  - Dopiero kilkanaście lat temu pracodawcy zaczęli sobie zdawać sprawę, że podejście do pracowników ma bardzo duże przełożenie na ich produktywność - podkreśla dr Barbara Zych.

  07-06-2019 14:37
 • Ewa Karendys

  Turkusowa rewolucja w PKS Gdańsk-Oliwa

  Chciałbym usłyszeć kiedyś od odchodzącego na emeryturę pracownika: nic lepszego nie mogło mi się przytrafić niż praca w tej firmie - napisał Rafał Olszewski, prezes przedsiębiorstwa transportowego PKS Gdańsk-Oliwa w liście do podwładnych. A potem...

  08-01-2019 06:01