Szczęśliwe firmy

 • Materiały promocyjne partnera

  Satysfakcja w pracy jest możliwa

  Rosnąca konkurencja na rynku pracy powoduje, że firmy coraz częściej rywalizują między sobą o pracowników. Aby przyciągać i utrzymywać tych najbardziej utalentowanych, warto się wyróżnić, dlatego firmy troszczą się dziś o zadowolenie pracownika,...

  09-01-2020 08:42
 • Sławek Szymański

  Szczęśliwe firmy. Barwy rodzinnego biznesu

  Są emocje, bliższe relacje, a jednocześnie również twarde biznesowe realia. Jak rozwijają się poznańskie firmy rodzinne? Jak radzą sobie na współczesnym rynku?

  15-11-2019 20:00
 • Sławek Szymański

  Szczęśliwe firmy. Pokolenia w pracy

  Inaczej postrzegają lojalność wobec pracodawcy, mają inne oczekiwania wobec pracy, inaczej się komunikują, co innego ich bawi. Wielopokoleniowe zespoły to dla firm szereg wyzwań, ale też nowe możliwości.

  08-11-2019 09:18
 • Materiały promocyjne partnera

  "Czym skorupka za młodu nasiąknie" - skąd wziąć współpracujących liderów?

  Autorzy raportu o najnowszych trendach rozwoju przywództwa z Center for Creative Leadership nie mają wątpliwości: umiejętność współpracy i samoświadomość to niezbędne narzędzia lidera XXI wieku. Skuteczność działania w nieoczywistym, zmiennym...

  06-11-2019 16:39
 • Sławek Szymański

  Sens w pracy: fanaberia czy realna potrzeba?

  Okazuje się, że wynagrodzenie i benefity same w sobie nie budują sensu pracy. Potrzebne jest jeszcze coś więcej. Sens pracy jest ważny zwłaszcza dla młodszych pokoleń.

  06-11-2019 12:57
 • Sławek Szymański

  Cyfryzacja i automatyzacja pracy: dają oddech czy obciążają?

  Przyglądamy się, jak cyfryzacja i automatyzacja wpływają na pracę w branży IT oraz na praktykę zarządzania, a nawet rekrutację pracowników. Co zmieniają, jak pomagają, czego możemy się spodziewać w przyszłości?

  06-11-2019 12:47
 • Sławek Szymański

  Debatowali o szczęściu w pracy

  To coś więcej niż tylko amerykański uśmiech. Czego oczekujemy od pracodawców? Jak i dlaczego firmy dbają o pracowników? O tym rozmawiali uczestnicy konferencji "Szczęśliwe Firmy" we Wrocławiu.

  06-11-2019 12:20