Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Naszym zadaniem jest informować i pokazywać prawdę. Robimy to nieustannie, chociaż co chwila jesteśmy przez obecną władzę szkalowani i ciągani po sądach. Żeby dotrzeć z prawdą o Andrzeju Dudzie do jak największego kręgu odbiorców, przygotowaliśmy „Gazetę Przed-Wyborczą”. Milion egzemplarzy rozdajemy bezpłatnie w mniejszych miejscowościach.

„Jutro drukuję i rozdam sąsiadom i znajomym. Bo zawsze warto wiedzieć więcej i przekonać tych jeszcze nieprzekonanych”

- napisała pod informacją o „Gazecie Przed-Wyborczej” nasza Prenumeratorka Melania 65 (bo można było pobrać także plik PDF). Takich głosów dostaliśmy od Prenumeratorów bardzo dużo.

Ale to nie wszystko. Zróbmy, co w naszej mocy, by frekwencja w niedzielę była jak najwyższa. Przekonujcie nieprzekonanych, namawiajcie do głosu na demokrację.

Dajemy Prenumeratorom narzędzie: kod na tydzień dostępu do tekstów Wyborcza.pl dla dowolnej osoby.

Znajdźcie kogoś, kto się waha. Kto mówi: „nie znam poglądów Trzaskowskiego albo Dudy”. Kto nie wie, czy w ogóle opłaca się głosować. Wreszcie kogoś, kto nie wie, jak wysoka jest stawka tych wyborów.

To grono liczy już prawie 250 tys., a każdy Prenumerator zna choć jedną taką osobę. Przekażcie dostęp, powiedzcie „po prostu poczytaj”, polećcie teksty, które uważacie za cenne.

My robimy swoje, Wy zróbcie swoje. Razem możemy więcej.

Jak Prenumerator może przekazać dostęp?

W poniedziałek wysłaliśmy do Prenumeratorów maila o tytule "Prenumeratorze, przekonaj jedną osobę do głosowania. Daj jej tydzień dostępu do informacji".

Wystarczy go odszukać w skrzynce mailowej i przesłać dalej osobie, której chce się dać dostęp (można też ten dodatkowy dostęp wykorzystać dla siebie). Jeśli obdarowana osoba go aktywuje, może przez cały tydzień czytać wszystkie teksty na Wyborcza.pl.

W razie pytań lub problemów z odnalezieniem kodu prosimy o kontakt z naszym Centrum Pomocy

Nie masz jeszcze prenumeraty?

Dołącz do grona prenumeratorów jak najszybciej. Na Wyborcza.pl znajdziesz najnowsze sondaże wyborcze, rzetelne informacje, analizy i śledztwa naszych dziennikarzy.
Tutaj kup prenumeratę >>

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.