Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

[Pamiętajcie, że podajemy tu definicje języka konserwatywnych fanatyków, do faktów i nauki podchodzących mniej więcej tak, jak punkrock do linii melodycznej.]

Dziecko poczęte/nienarodzone - zarodek, płód, niekoniecznie żywy czy zdrowy, patrz także: zaśniad groniasty.

Holocaust dzieciątek - terminacja ciąży.

Wczesny holocaust dzieciątek - antykoncepcja, wielozadaniowa i podstępna metoda Holokaustu oraz prania mózgów w celu produkcji lafirynd ew. roszczeniowych.

Matka - jedyna forma niewiasty w wieku od lat 10 do stu, której należy się szacunek. Warto zadbać o to, by za szacunkiem nie szły żadne konkretne gesty jak egzekucja alimentów czy zwiększenie liczby przedszkoli.

Matka niepełnosprawnego dziecka - prawdziwa patriotka, na którą została zesłana ŁASKA boża umożliwiająca udowodnienie całemu światu, jaka jest wartościowa. Taką matkę należy czcić i oddawać jej pokłony, stawiać na piedestały, służyć radą i wspierać modlitwą. Wszelkie, EWENTUALNE, materialne formy wsparcia należą się jej dopiero jak wyprzeda cały swój majątek i będzie żyć w skrajnej nędzy, bez pracy i źródeł dochodu.

Hitler - jakiś gość z wąsem, który nie przepadał za Żydami, ale pewnie miał swoje powody, ale najgorzej, że zalegalizował aborcję (patrz: holocaust dzieciątek).

Stalin - jakiś gość z wąsem, który nie przepadał za nikim, kto miał inne zdanie, ale najgorzej, że patrz Hitler.

Niewiasta - kobieta płodna, uprawiająca seksy li jedynie w celu poczęcia życia poczętego.

Feminazistka - kobieta stawiająca śmiałą tezę, że kobiety też ludzie.

Mężczyzna - naturalny władca świata, niewiast i dzieciątek.

Mrożenie dzieciątek - procedura in vitro.

Gwałt - seks, przy którym kobieta mówi "nie", ale wszyscy wiedzą. że zawsze myśli "tak". Z uwagi na to, że kobiety nie wiedzą, czego chcą, gwałt odbierany jest przez nie jako przykre wydarzenie, a często sprowokowany jest przez nie same. Gwałt nie ma jednak żadnego wpływu na stosunek emocjonalny do ew. stanu błogosławionego, do którego dochodzi w jego wyniku. W odróżnieniu od holocaustu dzieciątek nie zostawia trwałych śladów na psychice, zresztą blakną one w obliczu radości z macierzyństwa.

Końskie zaloty - wszelkie formy przemocy seksualnej.

Domowe brudy - wszelkie formy przemocy domowej.

Stan błogosławiony - ciąża, patrz także: cukrzyca, żylaki, hemoroidy, pozamaciczna

Zwolnienie lekarskie na czas stanu błogosławionego - okres, w którym na matkę spadają zewsząd gromy: "ciąża nie choroba, pasożytnictwo", patrz także: dobro luksusowe.

Nieprzerwana praca w czasie stanu błogosławionego - karygodne zaniedbanie dziecka nienarodzonego, patrz także: jak się nie obrócisz, tak rzyć z tyłu.

Dom dziecka - miejsce z gumy poza czasem i przestrzenią, gdzie może zdeponować dzieciątko niewiasta wyrodna zamiast dokonać na nim holocaustu, hitleryzmu oraz stalinizmu

Oddanie do Adopcji - nie pozostawiający żadnych śladów na psychice matki i dziecka obojętny moralnie akt, po którym wszyscy żyją długo i szczęśliwie.

Państwo - legalizator i egzekutor przekonań oraz przemyśleń panów w długich czarnych sukienkach, z troską i uwagą pomijający jakiekolwiek prawa kobiet (patrz: feminazistka).

Instynkt macierzyński - pakiet uczuć, automatycznie wdrażany u każdej kobiety niezależnie od wieku, pozycji zawodowej i finansowej w momencie wykształcenia genitaliów. Sprawia, że każda matka kocha i chce urodzić.

Poród - czas pobytu na magicznej, szczęśliwej innej planecie. Planecie Poród. Odbyć się musi "siłami natury", bez wspomagania się niebezpiecznymi środkami znieczulającymi. Powszechnie wiadomo, że kobieta jest w stanie sterować bólami porodowymi i podczas porodu praktycznie nawet ich nie odczuwa.

Ojciec - mężczyzna, który uczynił kobiecie ŁASKĘ dostąpienia stanu BŁOGOSŁAWIONEGO. Z uwagi, że jest mężczyzną, nie musi być obecny, lub płacić alimentów, ale państwo pozwala mu rościć sobie wszelkie prawa do niewiasty.

Alimenty - obowiązkowa danina dla roszczeniowych lafirynd, które wydają ją co do grosza na manikiurzystki i ciuchy. W zupełności wystarczy kupienie dziecku słodyczy raz na kwartał oraz słowna deklaracja, że płaciłbym, gdybym wiedział, że ta !#$!@#@ na siebie nie wyda. Zawsze zasądzane w niesprawiedliwej i zawyżonej kwocie.

Roszczeniowe matki - kobiety, który same strącają się ze świętego piedestału Bycia Matką, żądając od świata, a w szczególności od mężczyzn, rzeczy nie licujących z sytuacją bądź pełnionymi właśnie obowiązkami, jak: pomoc, tolerancja, cierpliwość, wyrozumiałość.

Wózkowe, wózkarki - patrz: roszczeniowe matki.

Zespół Postaborcyjny - zespół traum, nieodwracalnych szkód psychicznych i zdruzgotania powstający od samej idei holocaustu dzieciątek (patrz też: migrena księdza).

REGULAMIN użytkownika "Gazety Wyborczej" >>> Szanowni Państwo, kontynuujemy prace nad systemem komentarzy i ich ocen. Wspólnie możemy sprawić, że nasze forum będzie miejscem przyjaznym i wolnym od agresji.

 

Pomóżcie nam:

 

- nie dyskutujcie z trollami,

 

- jeśli widzicie komentarze, które powinny być skasowane - zgłoście je moderatorowi poprzez kliknięcie kosza przy wpisie,

 

- wpisy i uwagi do systemu moderacji przysyłajcie mailem na adres forum@wyborcza.pl.

 

Dziękujemy.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.