Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Dlaczego, na prośby pracowników administracji państwowej, za wolny od pracy dzień - piątek 27 maja, wyznaczyła Pani bez konsultacji z zainteresowanymi dzień rocznicy pierwszych wolnych w komunistycznej Polsce wyborów - 4 czerwca?

Dzień ten, dla ogromnej rzeszy Polaków, powinien być świętem państwowym, ponieważ w tym dniu, cytując panią Joannę Szczepkowską, skończył się w Polsce komunizm. Jeżeli już koniecznym jest odrabianie dnia 27 maja, to o ile lepszymi sobotami są 14 lub 21 maja br.

Dla większości Polaków (przynajmniej tych 62,42 proc., które nie głosowały na PiS) jest to policzek i jeszcze jeden przykład panicznej bojaźni waszej formacji przed gniewem "suwerena" popierającego KOD, który coraz bardziej upodobnia się do ruchu społecznego "Solidarność" z lat 80. ubiegłego wieku (nie mylić z obecnym związkiem zawodowym NSZZ "Solidarność" pana Piotra Dudy).

Znajdziesz nas na Twitterze , Google+ i Instagramie

 

Jesteśmy też na Facebooku. Dołącz do nas i dziel się opiniami.

 

Czekamy na Wasze listy: listy@wyborcza.pl REGULAMIN użytkownika "Gazety Wyborczej" >>> Szanowni Państwo, kontynuujemy prace nad systemem komentarzy i ich ocen. Wspólnie możemy sprawić, że nasze forum będzie miejscem przyjaznym i wolnym od agresji.

 

Pomóżcie nam:

 

- nie dyskutujcie z trollami,

 

- jeśli widzicie komentarze, które powinny być skasowane - zgłoście je moderatorowi poprzez kliknięcie kosza przy wpisie,

 

- wpisy i uwagi do systemu moderacji przysyłajcie mailem na adres forum@wyborcza.pl.

 

Dziękujemy.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.