Sami poczytajcie, szkoda słów...
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

*** Na nasze polskie marsze 11 listopada jest wielka nagonka, a jak Ruscy chcą przejść przez naszą stolicę z symbolami komunistycznymi to takie pseudo gazety jak Wyborcza im przyklaskują.

*** Tak. Najlepiej przeprośmy wszystkich za to, że Polska istnieje. Wyborcza do kosza!

*** Nasz kraj - nasze zasady! Skoro media i pseudorząd propagują i pozwalają czerwonym biegać po ulicach stolicy to trzeba samemu zadbać o porządek!

*** Za takie incydenty należy przepraszać, to żaden wstyd, raczej przejaw kultury.

*** Ale niech oni następnym razem obchodzą swoje rocznice u siebie...

*** Ci "wspaniali rosyjscy przyjaciele" zrobili burdę we Wrocławiu, boli i kopali stewardów. Jak najbardziej zasłużyli na to samo, a nawet na więcej.

*** Mecz wspaniały: przeciwnicy godni siebie: tylko należy trochę zmienić - tych jednokomórkowych debili mówiących o sobie kibice patrioci odizolować! Przepraszamy Rosjanie, dziękujemy Polacy!

*** Nie potrafią się powstrzymać... W Krakowie wspieram turystów, a na czas Euro nawet się w sklepach nie kłócę . Świat patrzy na nas. Trzeba bójki pomiędzy bandytami z obu krajów dławić w zarodku.

*** Mówiłam, że Polacy jako naród, podczas Euro, zrobią wiochę... Przecież to było do przewidzenia... Większość jest rasistami i zachowują się jak mało cywilizowani ludzie, którzy nigdy żadnego obcokrajowca, czy innego koloru skóry nie widzieli... Dzikusy pieprzeni! Wstyd! Wstyd! Wstyd!

*** Czy my kiedyś przestaniemy żyć historią? Mamy XIX wiek, jesteśmy w Europie! (...) Ludzie chcą się cieszyć i oglądać piłkę, jak ci idioci chcą się wyżyć niech idą na siłownie potrenować. Wstyd mi za to co się stało

*** Wczoraj kilka godzin przed meczem wracałam do domu Krakowskim Przedmieściem, widziałam podpitych kiboli-osiłków, którzy zaczepiali i wyzywali zwykłych rosyjskich kibiców tylko dlatego, że krzyknęli "Rossija". Żadna ustawka, żadna prowokacja, zwykłe chamstwo i żenada.

*** Świat podziwia i szanuje polskich kiboli. Jest to wiele lepsza marka niż szmata wyborcza.

*** Szkoda gadać.... Kibole są po prostu żałosni (kibole a nie prawdziwi kibice), reakcja publiczna była na tyle łatwa do przewidzenia ze przemarsz nie powinien mieć miejsca. Miał jednak i to było nasze zadanie żeby zapewnić brak zamieszek...Well done Policja...

*** A wy dostaliście przeprosiny za zachowanie idiotów z Rosji? czy tylko Polacy mają przepraszać?

*** Proszę przyjąć moje przeprosiny, o ile oczywiście nie wydają się zbyt mało. Kiedyś my również musimy dorosnąć do Polaków przyzwoitości.

*** Mi jest wstyd za tych kiboli. Było dużo szumu, wrzasku, że Rosjanie szykują prowokację, że będą chcieli awantury. I co się okazało, awantury chciało kilku Polaków, którzy wykorzystają każdą okazję aby się bić, ubliżać innym, wszystko niszczyć

*** Takie zachowania muszą być karane, jesteśmy u siebie, skoro pozwolono Rosjanom na ten marsz, niech by sobie go spokojnie ukończyli. Jesteśmy kulturalnym narodem, nie chciałabym żeby mówiono o nas "bydło". Między tymi kibicami były też dzieci!

*** Za co niby mamy przepraszać? ten marsz to prowokacja była, sami są sobie winni że kilku oberwało

*** Zabawne jest dla mnie to, że bydło zachowywało się w sposób żenujący, a Wy zamiast "wziąć na klatę", obwiniacie wszystkich tylko nie winnych, czyli te bezmyślne, prymitywne kreatury, które zaatakowały kibiców idących w pokojowym pochodzie.

Itd., itp.

A ci wy sądzicie? Czekamy na Wasze listy. Napisz: listydogazety@gazeta.pl

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Bartosz T. Wieliński poleca

Przydatne linki

Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem