Już 4 czerwca wielkie święto demokracji i marsz na ulicach Warszawy. Z tej okazji zapraszamy na dzień otwarty na Wyborcza.pl - przeczytasz nasze teksty zupełnie bezpłatnie, bez konieczności posiadania prenumeraty.

Wolność, równość, demokracja i proeuropejskość to wartości, które są nam bliskie.

To właśnie dlatego w niedzielę 4 czerwca - w 34. rocznicę wyborów parlamentarnych, które zakończyły erę komunistycznej dyktatury oraz były początkiem wolnej III RP - i z okazji marszu "za demokratyczną i europejską Polską", który przejdzie ulicami Warszawy, otwieramy nasz serwis Wyborcza.pl dla wszystkich chętnych.

Zapraszamy!

 
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Świetna i bardzo potrzebna inicjatywa. Dziękuję. Sam mam prenumeratę
już oceniałe(a)ś
97
0
Szanowna Redakcjo, otwórzcie swoje strony już 3 czerwca 2023r., przecież większość z nas będzie 4 czerwca na Marszu/marszach !
już oceniałe(a)ś
53
0
Trochę za późno. Od tygodnia, przynajmniej te artykuły o Lex Tusk i marszu 4 czerwca powinny być ogólnodostępne. Ale lepiej późno niż wcale.
już oceniałe(a)ś
30
0
Dalibyście prenumeratorom pełen dostęp do numerów archiwalnych dostępnych jako ebooki - a nie tylko do numerów obejmujących okres w którym dany użytkownik miał opłaconą prenumeratę. Bez wyszukiwarki takie rozwiązanie i tak ma ograniczoną funkcjonalność, więc "pakiet klubowy" na tym nie ucierpi. Kto wie, może jeszcze dożyjemy czasów gdy "Wyborcza" będzie "bibułą" na pendrajwach. Prenumeruję GW bez przerwy od maja 2018 ale zdaje się wydania gazety są dostępne jako ebooki od momentu wprowadzenia "paywalla".
Sprawdziłem przed chwilą z ciekawości - "Niestety nie masz dostępu do e-wydań w wybranym terminie. Masz dostęp jedynie do e-wydań z okresu działania Twojej subskrypcji."
już oceniałe(a)ś
0
0
" erę komunistycznej dyktatury "
Komuś by się przydała powtórka z podstaw politologii, bo jak myśli że schyłkowa PZPR miała władzę "dyktatorską" to pojęcie ktoś ma o rzeczywistości jak fani Konfederosji.
już oceniałe(a)ś
7
2
super
już oceniałe(a)ś
1
0
Bardzo dobry pomysł!
...
Ale słyszałem, że 'tłumy rozwydrzonych wyrostków' blokujom Warszawę.
Trza dać temu odpór.
Adrian ratuj!!!
.
już oceniałe(a)ś
0
0
Może ktoś wynalazł jakiś wartościowy tekst warty przeczytania i poda tu link do niego ?
@shift
Czytaj "od deski do deski", wszystko Tobie się przyda! ;-)
już oceniałe(a)ś
2
2
@boga
Mam prenumeratę od lat. Ale chciałbym wiedzieć co jest poza tą prenumeratą, co ciekawego straciłem.
Rzuć jakimś przykładem
już oceniałe(a)ś
0
0