W piątkowym wydaniu papierowym "Wyborczej" (25 lutego) czytelnicy znajdą wydrukowaną flagę Ukrainy, do wywieszenia w oknie w geście solidarności.

"To koniec świata, w którym żyliśmy od 1989 r. Dziś mówimy jasno i głośno: wszyscy jesteśmy Ukraińcami" napisał redaktor naczelny "Gazety Wyborczej" Adam Michnik na pierwszej stronie dziennika.  

"Dziś trzeba powiedzieć jasno i głośno: wszyscy jesteśmy Ukraińcami. W Warszawie i w Paryżu, w Berlinie i w Pradze, w Londynie i w Budapeszcie jedno musi być powiedziane głośno: Ukraińcy walczą nie tylko o siebie, ale też „o naszą i waszą wolność". Tekst został wydrukowany na rewersie plakatu w języku polskim i ukraińskim.  

Zachęcamy do wywieszenia plakatu na znak solidarności z narodem ukraińskim.

INWAZJA NA UKRAINĘ. PRZEJDŹ DO RELACJI NA ŻYWO 

Pierwsza strona 'Wyborczej' 25.02.2022
Pierwsza strona 'Wyborczej' 25.02.2022  mat. promocyjny

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Napis znaczy po ukraińsku "Jesteśmy z Tobą".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To jest kuźwa pompatyczny bełkot z całym szacunkiem. My z wami! Ale sami sobie umierajcie, a Rosji nie odetniemy od SWIFT, bo nie... Przestańcie pie...ć i skupiać się na pustych gestach. Trzeba szykować pomoc humanitarną, medyczną i trzeba zorganizować wokół tego również inne kraju UE. ...co komu da wywieszenie flagi na oknie, oprócz zwiększenia sprzedaży GW?
  @agamart
  To Wyborcza zarządza SWIFT-em? Dzięki za info, nie wiedziałem.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  @agamart
  my, zwykli ludzie TYM GESTEM zrobimy dla ducha Ukraińców więcej, niż SWIFT odłączony Rosji.
  TEN gest, TA flaga będzie pokazywać stanowisko zwykłych ludzi, takich, jak ci atakowani i zabijani Ukraińcy, że domagamy się stanowczości wobec Putina - kryminalisty i bandyty. MY tyle i aż tyle możemy zrobić.
  Dlatego ta flaga dzisiaj już w moim oknie wisi.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0