Ograniczony budżet, rozrywka, bycie częściej online niż offline. To kwintesencja życia studenckiego. Przygotowaliśmy więc wraz z naszymi Partnerami ofertę dopasowaną do potrzeb studentów wszystkich uczelni wyższych.

Interesująca lektura w drodze na uczelnię i w przerwie między zajęciami, punkty u wykładowców za aktywne uczestnictwo w ćwiczeniach i wykładach oraz pomoc w pisaniu prac semestralnych. Po zajęciach natomiast czas na odpoczynek i rozrywkę bez nadwyrężania budżetu – seriale, filmy, podcasty, e-booki i audiobooki w niższych cenach od naszych Partnerów.

Oferta subskrypcji cyfrowej Wyborcza.pl to nielimitowany dostęp do informacji z kraju i ze świata, z polityki, ekologii czy społeczeństwa. To także dostęp do magazynów "Wysokie Obcasy", "Duży Format", "Książki" oraz  archiwum 4 milionów tekstów - bezcennego źródła dla prac studenckich. Do tego pakiet atrakcyjnych zniżek na rozrywkę w sieci. A to wszystko tylko za 1 zł tygodniowo.*

Wśród rabatów od Partnerów są:   

Darmowy 6-miesięczny dostęp Standard TOK FM 

Podcasty TOK FM na stronie www, radio internetowe z muzyką zamiast reklam, aplikacja mobilna na jedno urządzenie.

Materiały promocyjne TOK FM
Materiały promocyjne TOK FM  Red

Bezpłatny miesiąc usługi Starter WP Pilot 

Telewizja online z największymi polskimi stacjami. Prawie wszystkie kanały w rozdzielczości Full HD. Dostęp na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej.

Materiały promocyjne WP Pilot
Materiały promocyjne WP Pilot  Red

30% zniżki przez 6 miesięcy na abonament Legimi Pakiet ebooki + audiobooki

E-booki i audiobooki bez limitu. Dostęp na 4 urządzeniach. Możliwość wrzucenia własnych e-booków spoza listy Legimi. Darmowa dostawa książek w papierze.

Z oferty studenckiej mogą skorzystać studenci z ważną legitymacją, którzy nie mieli w ciągu ostatniego roku prenumeraty w serwisie Wyborcza.pl. Tuż po zakupie subskrypcji użytkownik otrzyma w wiadomości e-mail szczegóły dotyczące realizacji zniżek od TOK FM, WP Pilot oraz Legimi.

Promocja obowiązuje od 8 lutego do 31 grudnia 2022 roku, ale może zostać przedłużona.  

Kup subskrypcję i zyskaj dodatkowe zniżki.

*Płatność z góry w wysokości 4 zł za każdy 4-tygodniowy okres rozliczeniowy. Gwarancja stałej ceny tylko podczas studiów - maksymalnie przez 4 lata.

Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem