Długie, zimowe wieczory to idealny czas, by zaszyć się w domu z kubkiem gorącej herbaty i dobrą książką. Przyda się też wygodny strój, na przykład ciepłe skarpetki w choinki albo Mikołaje, które nastroją nas jeszcze bardziej świątecznie!  

Dla wszystkich osób, które jeszcze nie mają prenumeraty Wyborcza.pl i kupią ją w naszej świątecznej ofercie przygotowaliśmy superzestaw, który idealnie sprawdzi się, jako prezent pod choinkę. W skład zestawu wchodzą:

  • jeden z dwóch audiobooków od Publio i Wydawnictwa Agora, Ty decydujesz, który:

"Dwudziesta trzecia" - podszyty czarnym humorem wciągający miejski kryminał dla dorosłych autorstwa Beaty i Eugeniusza Dębskich

albo

"Kocia Szajka i zagadka zniknięcia śledzi" Agaty Romaniuk - detektywistyczna przygoda z pazurem dla dzieci.

PublioPublio Mat promocyjny

oraz

  • rabat 15% na wesołe skarpetki od Many Mornings 

Many Mornings to polska marka produkująca skarpetki w niebanalne wzory. Większość kolekcji stanowią tzw. skarpetki asymetryczne, czyli nie do pary. W ofercie można znaleźć unikalne skarpetki Many Mornings i wzory inspirowane zwierzętami, owocami, a nawet podbojem kosmosu.

PromProm red

Każdy, kto kupi prenumeratę Wyborcza.pl w świątecznej ofercie, otrzyma wiadomość e-mail ze szczegółami realizacji rabatu na zakupy w Many Mornings i odbioru audiobooka od Publio i Wydawnictwa Agora. Oferta trwa od 6 do 26 grudnia 2021 roku. Organizator zastrzega sobie możliwość przedłużenia akcji promocyjnej. 

Czytaj wygodnie w tygodniu i od święta. Kup prenumeratę Wyborcza.pl  i odbierz swój świąteczny prezent.