Jesteśmy już w 32 miastach Polski i ciągle pojawiamy się w kolejnych. Wszystko, by być bliżej Ciebie, Twojej lokalnej społeczności i wydarzeń Twojego miasta. I nieważne, czy jest to wielki Wrocław, czy bardziej kameralny Płock, ważne, że się dzieje, i ważne, że dotyczy to Ciebie.  

Jak znaleźć i czytać informacje tylko ze swojego miasta? Wystarczy, że na swoje urządzenie mobilne pobierzesz ze sklepu AppStore lub GooglePlay bezpłatną aplikację "Gazety Wyborczej" i w zakładce SEKCJE wybierzesz miasto lub miasta, o których chcesz czytać.  Wówczas w Twojej aplikacji będą pojawiać się teksty tylko z tych miast. Proste, prawda?  

To nie wszystko, bo nowi użytkownicy aplikacji mogą skorzystać z miesięcznego darmowego okresu próbnego na subskrypcję treści Wyborcza.pl. W tym czasie wszystkie treści w aplikacji będą dla Ciebie otwarte. Dopiero po upływie miesiąca zdecydujesz, czy chcesz zostać naszym prenumeratorem. Na początek wystarczy, że skorzystasz z darmowej oferty, którą znajdziesz w aplikacji. Sprawdź, jak dobrze być blisko wydarzeń swojego miasta.

Użytkownicy, którzy są naszymi subskrybentami, po pobraniu aplikacji logują się do niej swoim adresem mailowym i czytają wszystkie treści w ramach pakietu, który posiadają. Pamiętaj, że aplikację konfigurujesz według swoich potrzeb i zainteresowań. Nie musisz przeglądać wszystkiego, wystarczy, że zaznaczysz tylko te sekcje, które Cię interesują. Czytaj wygodnie!  

Nie czekaj i już teraz pobierz na swoje urządzenie mobilne aplikację "Gazety Wyborczej" ze sklepu AppStore lub GooglePlay.

Bądź blisko swojego miasta, zawsze, niezależnie od tego, gdzie teraz jesteś.