W sobotę, 25 lipca w "Wyborczej" w zasięgu całego kraju ukaże się dodatek "Bezpieczne wakacje w Kujawsko - Pomorskiem".

Wakacje w pełni. Ze względu na pandemię koronawirusa inne niż wszystkie do tej pory. Zdecydowana większość Polaków planuje urlop i wakacje spędzić w kraju. Pandemia zrewidowała nasze plany i każe przede wszystkim szukać miejsc kameralnych, bezpiecznych. Niezadeptanych. A takich w Kujawsko-Pomorskiem bez liku. Znajdziemy tu i czarujące parki krajobrazowe, i zabytki, i odludzia, w których zaszyjemy się nad jeziorem czy w lesie, a przenocujemy u gospodarzy. Ale znajdziemy też ośrodki pełne atrakcji, wypożyczalni sprzętu wodnego, a jednak bardzo dbające o nasze bezpieczeństwo, proponujące noclegi w domkach, które w czasie pandemii są najlepszą opcją. To wciąż miejsca – mimo że atrakcyjne – dużo bardziej kameralne niż nadmorskie czy mazurskie kurorty. Choć infrastrukturą im nie ustępują. W naszym dodatku "Bezpieczne wakacje w Kujawsko - Pomorskiem" przedstawimy walory turystyczne tego regionu i zachęcimy do odwiedzenia tych terenów.

W dodatku znajdą się między innymi takie tematy:

  • Urok małych miejsc - rozmowa z Piotrem Całbeckim, marszałkiem województwa kujawsko-pomorskiego.
  • Relaks na łonie natury - Bory Tucholskie, Pojezierze Brodnickie, Dolina Dolnej Wisły i parki krajobrazowe.
  • Gotyckie zamki i kościoły, klasycystyczne pałace, neolityczne „polskie piramidy” czy XIX-wieczne zabytki techniki - tu jest co zwiedzać!
  • Przegląd Kujawsko-Pomorskich gospodarstw agroturystycznych i pensjonatów na wsi.
  • Plaże w regionie
  • Propozycje wycieczek objazdowych.

Po raz kolejny udowodnimy, że na Kujawach warto wypoczywać ponieważ jest pięknie, a co najważniejsze bezpiecznie! Dodatek "Bezpieczne wakacje w Kujawsko - Pomorskiem" w sobotę, 25 lipca w "Wyborczej", nie przegap!

Partnerem dodatku jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem