Rządowa propaganda przedstawia Polskę jako krainę mlekiem i miodem płynącą, a prezydenta – jako troskliwego ojca narodu. Ale prawda jest inna.

Nie było w historii III RP prezydenta, który w tak zawrotnym tempie doprowadził do demontażu demokratycznego państwa prawa, sądów i trybunałów.

Rozliczamy afery, niespełnione obietnice, styl, w jakim sprawuje swój urząd, oraz wszystko, o czym Andrzej Duda chciałby zapomnieć. Miał być strażnikiem Konstytucji, stał się jej wielokrotnym gwałcicielem. Miał być politykiem „niezłomnym”,  jest bezwolnym sługą prezesa partii i notariuszem rządu. Miał łączyć Polaków, ale dzieli ich i na siebie napuszcza. Miał uosabiać powagę państwa, ale jego zachowania nie licują z powagą urzędu. Zażenowanie, w jakie potrafi wprawić obywateli, przekracza stany alarmowe. Nie szanuje go nawet jego własne środowisko.

Za jego sprawą karleje pozycja Polski na arenie międzynarodowej. Unia Europejska to dla niego „baju baju dla frajerów”. Miał „zabezpieczyć naszą suwerenność”, ale  jako zwierzchnik sił zbrojnych rozbroił polską armię i doprowadził do zapaści.

Ludzie muszą się o tym dowiedzieć, by świadomie zagłosować. Dlatego wydaliśmy „Gazetę Przed-Wyborczą”.

Milion egzemplarzy bezpłatnej „Przed-Wyborczej" będzie kolportowane przed drugą turą wyborów prezydenckich w 150 małych miastach i miejscowościach.

Państwo możecie pobrać ”Przed-Wyborczą” bezpłatnie w pliku PDF. Można ją wydrukować i rozdać krewnym, znajomym, sąsiadom, wysłać plik mailem lub udostępnić na portalach społecznościowych.

Niech ludzie wiedzą, jaka jest prawda, niech głosują świadomie.