Krzyżówki "Gazety Wyborczej" teraz również w aplikacji twojego telefonu. Pobierz je na swoje urządzenie z systemem operacyjnym iOS lub Android i rozwiązuj łamigłówki gdzie chcesz i kiedy chcesz. 

Na początek dostaniesz dwadzieścia jolek, dwadzieścia krzyżówek klasycznych oraz siedem krzyżówek tematycznych. Regularnie będziemy dodawać kolejne, by  nie było nudy i abyś ciągle mógł / mogła podejmować nowe wyzwania.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, skorzystaj z opcji przygotowanej specjalnie dla ciebie – „szczęśliwy traf” zadecyduje o tym, jaką krzyżówkę rozwiążesz jako pierwszą.

Aplikacja daje też możliwość skorzystania z funkcji „pomoc” i podglądu haseł. W każdej chwili możesz sięgnąć po "koło ratunkowe", i bez konsekwencji kontynuować rozwiązywanie kolejnych haseł.

Zawsze możesz przerwać zabawę bez utraty wpisanych już słów. Gdy tylko będziesz mieć ochotę i czas, wrócisz do krzyżówek, by kontynuować ich rozwiązywanie.

Instalacja aplikacji „Krzyżówki Gazety Wyborczej” jest naprawdę prosta. Wystarczy wejść do sklepu AppStore lub Google Play i pobrać aplikację na swoje urządzenie (z systemem iOS lub Android).

Pamiętaj, aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.

Życzymy dobrej zabawy!