Prenumeratę teczkową na październik 2022 roku można zamówić w dniach 15-24 września w cenie 129,90 zł*. Zapraszamy do kiosków i innych punktów sprzedaży

Prenumeratorów teczkowych zapraszamy do Klubu Wyborczej. Jego członkowie mogą m.in. uczestniczyć w spotkaniach online z redakcją i jej gośćmi. Dodatkowo Klubowicze mają dostęp do archiwum tekstów „Wyborczej". Co zrobić, by zostać członkiem Klubu "Wyborczej":

1. Skontaktuj się z naszą infolinią, tel. 22 555 54 55 (pn.-pt. 8-19, sob. 9-17).

2. Podaj numer dowodu zakupu prenumeraty teczkowej "Gazety Wyborczej". 


CZYM JEST PRENUMERATA TECZKOWA?

Prenumerata teczkowa to oferta dla Czytelników, która pozwala na zamówienie "Gazety Wyborczej" na cały miesiąc z góry w wybranym przez siebie punkcie sprzedaży (sprawdź, czy twój sprzedawca świadczy taką usługę*). Odbiera się ją samodzielnie.

Ta forma prenumeraty daje:

♦ gwarancję dostępu do "Wyborczej" każdego dnia (w przypadku np. urlopu można odebrać oczekujące wydania)

♦ niższą cenę niż przy zakupie pojedynczych wydań każdego dnia

♦ niezmienność cen w okresie realizacji prenumeraty

* sprzedawca nie ma obowiązku przyjęcia zamówienia, a wydawca "Wyborczej" nie posiada listy placówek prowadzących taką formę sprzedaży.

W ramach tej oferty Czytelnik otrzymuje wydanie "Wyborczej" wraz z dodatkami, które są dołączane do całego nakładu "Wyborczej", np. kalendarza przyrodniczego Adama Wajraka lub zeszytów zdrowotnych. Prenumerata teczkowa jest szczególnie korzystna w przypadku specjalnych, powiększonych wydań np. z okazji Bożego Narodzenia lub Wszystkich Świętych, których cena może być dużo wyższa niż wydanie codzienne.

W ramach tej oferty Czytelnik nie otrzymuje wydań "Wyborczej" z dodatkami, które są dołączane do części nakładu w podwyższonej cenie (np. lupa).

Zamówienia należy składać w punkcie sprzedaży zazwyczaj do 25. dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, na który zamawiana jest gazeta. Dokładna data przyjmowania zamówień jest ustalana co miesiąc i podawana na tej stronie oraz na łamach papierowego wydania "Gazety Wyborczej".

PRENUMERATA Z DOSTAWĄ DO DOMU - kliknij po więcej informacji

Prenumerata GW
Prenumerata GW  red.

Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem