CZYM JEST PRENUMERATA TECZKOWA?

Prenumerata teczkowa to oferta dla Czytelników, która pozwala na zamówienie "Gazety Wyborczej" na cały miesiąc z góry w wybranym przez siebie punkcie sprzedaży (sprawdź, czy Twój sprzedawca świadczy taką usługę*). Odbiera się ją samodzielnie.

Ta forma prenumeraty daje:

♦ gwarancję dostępu "Wyborczej" każdego dnia (w przypadku np. urlopu można odebrać oczekujące wydania)

♦ niższą cenę niż przy zakupie pojedynczych wydań każdego dnia.

♦ niezmienność cen w okresie realizacji prenumeraty

* sprzedawca nie ma obowiązku przyjęcia zamówienia, a wydawca "Wyborczej" nie posiada listy placówek prowadzących taką formę sprzedaży.

W ramach tej oferty Czytelnik otrzymuje wydanie "Wyborczej" wraz z dodatkami, które są dołączane do całego nakładu "Wyborczej" np. kalendarz przyrodniczy Adama Wajraka lub zeszyty zdrowotne. Prenumerata teczkowa jest szczególnie korzystna w przypadku specjalnych, powiększonych wydań np. z okazji Bożego Narodzenia lub Wszystkich Świętych, których cena może być dużo wyższa niż wydanie codzienne.

W ramach tej oferty Czytelnik nie otrzymuje wydań "Wyborczej" z dodatkami, które są dołączane do części nakładu w podwyższonej cenie (np. lupa).

Zamówienia należy składać w punkcie sprzedaży zazwyczaj do 24. lub 25. dnia miesiąca poprzedzający miesiąc, na który zamawiana jest gazeta. Dokładna data przyjmowania zamówień jest ustalana co miesiąc i podawana na tej stronie oraz na łamach papierowego wydania "Gazety Wyborczej".

PRENUMERATA Z DOSTAWĄ DO DOMU

Usługa taka świadczona jest przez wybrane placówki Poczty Polskiej.

Ta forma prenumeraty daje:

♦ dostarczanie "Wyborczej" każdego dnia do miejsca zamieszkania lub do skrytek pocztowych bez dodatkowych opłat

♦ niższą cenę niż przy zakupie pojedynczych wydań każdego dnia.

♦ niezmienność cen w okresie realizacji prenumeraty

Zamówienia można składać we wszystkich placówkach pocztowych na terenie kraju, drogą elektroniczną pod adresem: prenumerata.poczta-polska.pl lub u listonoszy.

*cena sugerowana