Miała charakter i wielkie ego, co nie odbierało jej uroku. Choć może urok to nie jest właściwe słowo. Katharine Hepburn miała przede wszystkim autorytet. Od zawsze była ekscentryczna, wymykała się nie tylko hollywoodzkim stereotypom. Żyła po swojemu, nie pytając nikogo o zgodę i nie zamierzając niczego żałować – pisze w artykule dziennikarka Maja Staniszewska.

W tym numerze również:

Ostry dyżur
Najgorsze są poniedziałki: Na moich oczach pękł mu tętniak. Dlatego tak strasznie bolała go głowa i tak dziwnie się zachowywał. Błyskawicznie zrobiliśmy tomografię, przewieźliśmy na blok operacyjny. Ale zanim zdążyłam zejść na dół, dostałam telefon, że pana nie da się uratować – rozmowa z ordynatorką szpitalnego oddziału ratunkowego, Agnieszką Szadryn.

Psychologia
Nie przedawkuj marzeń: Najgorsze w marzeniach jest to, że możemy marzyć o tym, co nas w istocie zniszczy, zabije. Ile jest historii o ludziach, którzy powygrywali olbrzymie sumy, a potem przez to zmarnowali sobie i innym życie - mówi psycholog dr hab. Bartłomiej Dobroczyński w wywiadzie Agnieszki Jucewicz.

Seks
Co z tym klapsem: Skoro kobieca pupa urosła do rangi fetyszu większego od piersi czy waginy, nic dziwnego, że zwiększyła się także pula rodzajów klapsów. Tylko czy kobiety tak naprawdę je lubią? – zastanawia się prof. Zbigniew Lew-Starowicz, psychiatra, seksuolog, terapeuta.

Lutowy numer będzie do kupienia również z najnowszym wydaniem magazynu „Wysokie Obcasy Praca”.
„Wysokie Obcasy Praca” to pismo, które inspiruje kobiety i pomaga im w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego. Magazyn dostarcza też praktycznych informacji o pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach.

Numer dostępny w sprzedaży od 23 stycznia do 19 lutego w cenie 7,99 zł, numer z dodatkiem w cenie 13,99 zł.